Tanuki

Tanuki.pl

Wyszukiwarka

Otaku.pl

News

Adaptacja Terra Formars

peregrinus - 2.03.2014

Na podstawie mangi Terra Formars autorstwa Yu Sasugi i Kenichi Tachibany powstaną seria OAV i seria telewizyjna. Ta pierwsza będzie ukazywać historię (epizod Bugs 2) o dwadzieścia lat poprzedzającą wydarzenia z wersji telewizyjnej (epizod Annex 1).

W roku 2557, kilkaset lat po wysłaniu na Marsa pleśni (grzybów) i karaluchów, które miały za zadanie podnieść temperaturę Czerwonej Planety, ludzie lądują na jej powierzchni. Tam spotykają człekopodobne karaluchy o niesamowitej sile, które szybko zabijają członków ekspedycji. Ludzkość wysyła więc elitarnych wojowników w celu pokonania zmutowanych robali.

Komentarze

  • Dodaj komentarz
  • Avatar odpowiedzi: 2
    Domi-kun 2.03.2014 23:19
    Już drugi news na Tanuku przy którym mam wrażenie że jest Prima Aprilis. Czy naprawdę nie ma już materiałów na anime że trzeba się brać za takie coś? Przecież są niezekranizowane mangi, light novel, powieści, filmy, gry z których można zrobić dobre anime, sam bym mógł wymienić i obejrzeć kilkanaście takich kontynuacji albo nowych anime, ale na nie jakoś jeny nie mogą się znaleźć. Przynajmniej w tym roku w którym to wyemitują będzie wiadomo co stanie się jednym z najgorszych anime.
    Odpowiedz
  • Dodaj komentarz