Tanuki

Tanuki.pl

Wyszukiwarka

Forum Kotatsu

News

Anime sezonu - jesień 2022

Avellana - 1.01.2023

Minęła jesień, czas więc na nową ankietę. Tym ważniejszą, że po niej nastąpi podsumowanie i głosowanie na anime roku 2022!

Pominęliśmy Berserk: Ougon Jidai Hen – Memorial Edition, ponieważ jest to pocięta do formatu krótszych odcinków i zremasterowana wersja filmów kinowych. Zdecydowaliśmy się także na pominięcie na razie Golden Kamuy – seria została przerwana, a w kwietniu ma być emitowana od pierwszego odcinka do (miejmy nadzieję) końca.

Ankietę postaram się zamknąć w przyszłą niedzielę, a teraz zapraszam do głosowania:

>>TU JEST ANKIETA<<

Komentarze

 • Dodaj komentarz
 • Avatar
  korsarz 4.01.2023 11:17
  Głosy oddane na „Bocchi the Rock”, „Do it Yourself” i „Romantic Killer”. Póki co, obejrzałem tylko ten ostatni (jest na Netflixie), mam zamiar nadrobić pozostałe w najbliższym czasie. Bocchi the Rock wygląda obiecująco.
  Odpowiedz
 • Avatar
  tamakara 3.01.2023 11:02
  Po prostu poczułam się zobligowana do zagłosowania na mafijne kelnerki z akiby… dla zasady oczywiście, bo jakie to ma tak naprawdę znaczenie?
  Odpowiedz
 • Avatar
  japski 3.01.2023 04:49
  Chainsaw anime sezonu.
  Na podium Bocchi.

  To z tych co obejrzałem do końca. Akiba Maid, Do It Yourself może bym zagłosował, ale niestety nie obejrzałem za wiele. Fuufu i Gundamy są fajne,ale nie obejrzałem jeszcze do końca i chyba wstrzymam się z oceną.
  Odpowiedz
 • Avatar
  MrParumiV18 2.01.2023 15:38
  Anime sezonu - jesień 2022
  Chciałbym inaczej, ale nie mam czasu nadrobić wielu serii. Tylko Bleach, ponieważ sprostał moim oczekiwaniom, a w niektórych aspektach nawet je przerósł. Przepraszam Bocchi.
  Odpowiedz
 • Avatar
  manami 2.01.2023 06:43
  Pomimo wielkiej miłości do Bleacha za najcudowniejszą perełkę sezonu uznaję Koukyuu no Karasu. Jako miłośniczka historii (i wszelkich wariacji) dostałam co chciałam, estetyką też trafiło w mój gust. Przyznaję że zaczęłam oglądać przez magiczne piwonie (moje ukochane kwiaty) w animacji oraz ending w którym zakochałam się na youtube.
  Odpowiedz
 • Avatar
  blob 1.01.2023 23:49
  Stwierdziłem że zagłosuje na nowe serie, nie kontynucje, mimo że Bleach, BnHA, SxF czy Mob Psycho miały b. dobre coury. Tak więc:

  - DIY
  - Chainsaw Man
  - Tensei Shitara Ken Deshita

  PS: Wydaje mi się że Arknights może być dobrą serią – widziałem oceny i chyba kiedyś oglądałem jakiś odcinek specjalny tego na YT. Ale seria totalnie przeleciała gdzieś poza moim radarem i teraz muszę nadrobić ale do głosowania nie zdążę w razie jak faktycznie okaże się fajna :P
  Odpowiedz
 • Avatar
  Sulpice9 1.01.2023 15:01
  Trudny wybór
  Jeden z mocniejszych sezonów od lat – a i tak nie obejrzałem wszystkiego. Na pewno „Akiba sensou war” i „Do it yourself” (to chyba moje anime roku). Muszę jeszcze obejrzeć odcinki z grudnia, waham się między „Bocchi the rock!” i „Boku no hero akademia” (tu zawsze jest problem co z drugą połową sezonu). „Spy x family” nie było tak dobre jak pierwsza odsłona, ale wciąż trzyma poziom, a na końcu kliknij: ukryte .

  „Yama no susume” będzie trzeba nadrobić, ale pewnie nie wyrobię się do końca ankiety :) Ponoć „Blue lock” jest mocny, jednak cierpię na przewlekłą alergię na sportowe anime :)

  Nic, następny sezon raczej nudnawy, więc będzie co nadrabiać :)
  Odpowiedz
 • Avatar
  ZSRRKnight 1.01.2023 13:37
  Bocchi the Rock!, Yama no Susume: Next Summit i Bleach. Z zaznaczeniem, że Bocchi to też moje anime roku xd
  Odpowiedz
 • Avatar odpowiedzi: 2
  Serene 1.01.2023 12:55
  anime sezonu
  Z premedytacją głosuję na tylko jeden tytuł. Dobrze, że pod koniec sezonu się zreflektowałam i wciągnęłam w dwa dni: Bocchi the Rock!
  Odpowiedz
 • Dodaj komentarz