Tanuki

Tanuki.pl

Wyszukiwarka

Zapraszamy na Discord!

News

Życzenia świąteczno-noworoczne

Avellana - 24.12.2021

Wszystkim naszym wiernym (i niewiernym też!) Czytelnikom życzymy najserdeczniej, żeby święta były spokojne, a nowy rok lepszy od obecnego (to się nazywa nisko zawieszona poprzeczka!). Dobrych mang na polskim rynku, dobrego anime w dostępnych globalnie simulcastach, udanych kontynuacji i zaskakujących nowości. Oraz stosownych środków nabywczych na pozyskanie tego wszystkiego.

Ze swojej strony życzę także wszystkiego najlepszego Redakcji i Współpracownikom. Cieszę się, że jeszcze nie do końca rozbiegliście się po świecie i czasem wracać, choćby tylko po to, żeby pogadać!

...A gdyby tak jednak wyszło, że wszystko nagły szlag trafi, to życzę nam wszystkim isekajowania się do wymarzonego świata!

Komentarze

 • Dodaj komentarz
 • Avatar
  Anonimowa 29.12.2021 14:39
  2022r
  🌲🌲🌲 🌻Wszystkiego dobrego w nadchodzącym roku. 🌻🌲🌲🌲
  Odpowiedz
 • Avatar odpowiedzi: 1
  MrParumiV18 25.12.2021 14:38
  Życzenia świąteczno-noworoczne
  Również najlepszego! Tobie Avellano i wszystkim pozostałym! Mimo, że czasami się mijamy z gustami i dyskusje co jakiś czas schodzą na nieodpowiednie tematy, to pamiętajmy, że to tylko rozmowa zwyczajnych ludzi, którzy mają odmienne gusta, nic poza tym. Co zostaje w komentarzach, niech tam zostanie. Najważniejsze, aby wzajemnie się szanować niezależnie od tego, kto kim jest, co kto lubi i dlaczego. Żyjcie jak najdłużej moi drodzy. Aby wam kasa dopisywała – na wszystkie mangusie i nie tylko, uśmiech z twarzy nie znikał, zdrowie dotrzymywało kroku ambicjom i marzeniom, a łzy leciały tylko w przypadku wzruszających/niezapomnianych momentów w trakcie oglądania/czytania najulubieńszych serii. ;)

  Plus za zdjęcie z najlepszej komedii sezonu i ostatni akapit. :D

  PS Zabrakło mi życzeń odnośnie nowelek, bo mi to akurat się jeszcze kilka marzy na naszym rynku, a z tym ciężko, bo słabo sprzedawalne to u nas. :P
  Odpowiedz
 • Avatar
  Zomomo 25.12.2021 08:47
  Dzięki, świetny ten ostatni akapit :) Spokojnych Świąt wszystkim Tanukowiczom :)
  Odpowiedz
 • Avatar
  blob 24.12.2021 23:48
  Ooo Igarashi, how kyute!

  Wesołych Redakcjo i Avellano :)
  Odpowiedz
 • Avatar
  ZSRRKnight 24.12.2021 22:12
  To ten, nawzajem xd
  A fanom anime jako takim z całego serca życzę dobrych anime i nie tylko w przyszłym roku, jak i również w następnych latach
  Odpowiedz
 • Avatar
  Diablo 24.12.2021 21:10
  Tobie również spokojnych świąt, Avellano:)
  Odpowiedz
 • Dodaj komentarz