Tanuki

Tanuki.pl

Wyszukiwarka

Forum Kotatsu

News

Trzy przyszłoroczne Jednotomówki Waneko

IKa - 18.12.2021

Wydawnictwo Waneko ogłosiło tytuły trzech nowych mang, które zostaną wydane w ramach serii „Jednotomówki Waneko”.

Pierwszą z nich będzie horror psychologiczny HIKI (tytuł roboczy: Potrzask) autorstwa Banany Nangoku. Manga ta ukaże się w formacie powiększonym z obwolutą w cenie 24,99 zł. Jej premiera zapowiedziana jest na 27 lutego 2022 r.

Któregoś dnia Rin odkrywa za biurkiem mapkę swojej okolicy z dużym znakiem X postawionym w miejscu lasu. Chłopak nie rozpoznaje bazgrołów i nie pamięta co kryje się pod znakiem „X”. Wiedziony ciekawością, razem z trójką przyjaciół postanawia wybrać się w to miejsce. Znajdują tam porzuconą, drewnianą komodę. Rin chcąc sprawdzić, czy w środku jest coś schowane, otwiera mebel i uruchamia łańcuch przerażających zdarzeń…

opis fabuły ze strony wydawcy


Drugą pozycją będzie dwutomowa komedia Kyo Kara Zombie (tytuł roboczy: Od dziś jestem zombie!) Tsukasy Araki i Yugo Ishikawy. Tomik ukaże się w formacie powiększonym 2 w 1 w cenie 31,99 zł. Premiera przewidziana jest na 27 kwietnia 2022 r.

Puuka jest niezbyt popularną modelką bikini. W drodze na sesję zdjęciową, samochód, którym jechała potrąca zombiaka. Jak się okazuje nie był sam, w kilka chwil z lasu wychodzą kolejne zombie! Gdy Puuka próbuje uciec zostaje ugryziona i sama zmienia się w zombie. Jak teraz będzie wyglądało jej życie? Czy będzie mogła kontynuować swoją karierę? Czy różnice między ludźmi, a zombiakami są rzeczywiście tak wielkie? Oto historia o poszukiwaniu swojego miejsca na ziemi i powstrzymywaniu procesu gnilnego!

opis fabuły ze strony wydawcyTrzecią pozycją będzie komedia erotyczna Hissatsu! Pai Pai Talk (tytuł roboczy: Cycuszkowe pogaduszki) autorstwa Homare Mikokuno. Także ten tomik ukaże się w formacie powiększonym z obwolutą. Cena za tom to 24,99zł, premierę przewidziano na 27 czerwca 2022 r.

Sakurada jest fotografem, którego głównym zadaniem są sesje zdjęciowe dla idolek. Nikt jednak nie wie o jego wyjątkowej umiejętności, którą posiada od zawsze. Otóż Sakurada słyszy głosy piersi! Czasem ta umiejętność pomaga mu w pracy, jednak zazwyczaj bardzo przeszkadza w życiu osobistym… zwłaszcza jeśli piersi maja inną osobowość niż ich właścicielka!

Udajmy się w podróż z tym niezwykłym człowiekiem i poznajmy myśli i osobowości różnych piersi (nie tylko tych idolkowych)!

opis fabuły ze strony wydawcy

Wszystkie zapowiedziane jednotomówki można zamówić już w przedsprzedaży w sklepie na stronie wydawnictwa.

Komentarze

 • Dodaj komentarz
 • Avatar odpowiedzi: 2
  MrParumiV18 18.12.2021 00:32
  Trzy randomowe jednotomówki od waneko?
  Nie żebym miał jakieś pretensje czy coś, ale tak tylko się zastanawiam. Czy serio opłaca im się wydawać tak randomowe tytuły, których na polskim rynku prawie nikt nie zna? Oczywiście od razu zaznaczam, że nie twierdzę, że jak czegoś ja nie znam, to automatycznie wszyscy inni także, ale mimo wszystko. Raczej mało kto kojarzy te serie, a jednak je wydają. Zrozumiałbym jeszcze jakby były wysoko ocenione prze wąskie grono odbiorców, a tutaj nawet tego nie ma. Rzecz jasna mam swoje powody aby tak pisać, bo jest dużo serii, które nie są może jakieś popularne, ale na pewno bardziej znane oraz o wiele lepsze niż to i mimo wszystko ich nie tykają. Wiadomo, że czasem wydanie czegoś może być niemożliwe nie z ich winy, ale przecież nie zawsze. Życzę im jak najlepiej, ale z drugiej strony fajnie by było jakby przestali szastać randomowymi nowościami. I tak, wiem, że często zapowiadają dobrze oceniane serie, ale nie o to mi chodzi, co robią dobrze, ale o to, czego powinni się wystrzegać. Już nawet mniejsza o fajne nowelki, które aż proszą się o wydanie, bo to na polskim rynku ciężki orzech do zgryzienia nawet z tak hajpowanym re zero, ale jest tyle świetnych manhw (same top 10 z mala krzyczy – wydajcie mnie, a się dobrze sprzedam), że przydałoby się chociaż nimi zainteresować.
  Odpowiedz
 • Dodaj komentarz