Tanuki

Tanuki.pl

Wyszukiwarka

Studio JG

News

Anime na podstawie Requiem Króla Róż

ukloim - 16.09.2020

Ogłoszono, że powstanie anime na podstawie mangi Requiem Króla Róż. Nie ujawniono niestety żadnych szczegółów produkcji.

Manga wydawana jest nakładem wydawnictwa Akita Shoten od 2013 roku i liczy obecnie 14 tomów. W Polsce komiks ukazuje się za sprawą wydawnictwa Waneko.

Anglią wstrząsa wojna domowa – dwa potężne rody, Yorkowie i Lancasterowie, walczą o to, kto zasiądzie na tronie. W tych mrocznych czasach ważna rolę do odebrania będzie mieć Ryszard, trzeci syn przywódcy Yorków. Chłopak już od samych narodzin skazany był na cierpienie, zaś pole bitwy nie jest miejscem dla niego, lecz ten, kto już raz wejdzie na ścieżkę wytyczona przez przeznaczenie, choćby chciał nie może z niej zejśc… Przygotujcie się na mroczną historię z elementami fantasy, inspirowana twórczością samego Williama Szekspira.

Opis fabuły ze strony wydawcy.

Komentarze

 • Dodaj komentarz
 • Avatar
  zombiezerca 20.09.2020 20:39
  Niespodzianka<3
  Nie dane mi było przeczytać jeszcze ostatnio wydanego 13 tomu, lecz manga wydaje się zbliżać ku końcowi, ciekawe na jakiej ilości tomów się skończy, byłoby cudownie jakby zekranizowano całokształt.
  Odpowiedz
 • Avatar
  Yukari 17.09.2020 12:49
  Wyczekiwałam tego.
  Ostatnio myślałam sobie, że fajnie byłoby zobaczyć ekranizację Króla róż. Manga bardzo mi się podoba. Będę z niecierpliwością czekać na anime. Oby nie wycięli ani nie zmienili zbyt dużo. Ponieważ obawiam się, że niektóre sceny mogą ocenzurować. ;/
  Odpowiedz
 • Avatar
  tamakara 16.09.2020 15:39
  ooo. Już się nie mogę po prostu doczekać XD
  Odpowiedz
 • Dodaj komentarz