Tanuki

Tanuki.pl

Wyszukiwarka

Zapraszamy na Discord!

News

Anime dekady - postapokalipsa i Nasuverse

Avellana - 7.03.2020

Oto i trzecia odsłona cyklu głosowań na anime dekady. Tym razem motywem przewodnim jest postapokalipsa, co można też szerzej przełożyć na „świat, w którym niekoniecznie chcielibyśmy się znaleźć”.

Z tym właśnie wątkiem związana jest druga część ankiety, bo świat z Nasuverse w trakcie kolejnej wojny o Graala zdecydowanie nie jest najlepszym miejscem do życia. Jak możecie zauważyć, zamieszczone tytuły sięgają do jeszcze poprzedniej dekady. Uznaliśmy, że takie zestawienie ma więcej sensu niż podział stricte czasowy!

Zasady bez zmian: możecie głosować na maksymalnie trzy tytuły w każdym pytaniu. Dalej obowiązuje weryfikacja poprzez konto Google – Wasze odpowiedzi pozostają dla nas anonimowe i nie mamy dostępu do Waszych e­‑maili.

>>TU JEST ANKIETA<<

Wyniki za tydzień!

Komentarze

 • Dodaj komentarz
 • Avatar
  Ryuki 10.03.2020 14:14
  Dla mnie najlepszym tutaj tytułem jest Owari no Seraph, co prawda to bardziej za mangę niż anime bo adaptacja daleko jak zawsze nie doszła. Jednak serię zbyt lubię by nie dać głosu. Mogłam też dać głos na AOT ale zdecydowałam się na mniej znane tytuły^^ Szkoda, że nie było Kabaneri bo na to anime najchętniej zagłosowałam bym zwłaszcza ze względu na to jak „uwielbiane” jest to anime na tanuki.

  Natomiast co do Nasuverse, widziałam jedynie Fate/stay night od Deen więc nic nie zaznaczyłam. Ogólnie nie ciągnie mnie do tej serii, może zbytnio się sparzyłam pierwszą adaptacją.
  Odpowiedz
 • Avatar
  Sidorf 8.03.2020 21:44
  Trudny wybór
  1. Shin Sekai
  2. Gargantia
  3. Attack on Titan
  4. Neverland

  Pierwsze dwa w tej kategorii nie do ruszenia.
  Odpowiedz
 • Avatar odpowiedzi: 2
  MrParumiV18 8.03.2020 16:44
  Anime dekady - postapokalipsa i Nasuverse
  Brak Heaven's Feel w kategorii Nasuverse to zbrodnia. Przez to nie mam na co zagłosować. ;/ Pozostaje oddać głos na Kara no Kyoukai, ale tylko ze względu na obiektywne docenienie jakości produkcji niż na moje subiektywne odczucia z seansu. Natomiast w pierwszej kategorii postapokalipsa wybór był dla mnie bardzo prosty. Jestem zbyt wielkim fanem Ataku Tytanów aby oddać głos na coś innego, a poza tym uważam, że seria się broni jakością historii i wykonania.
  Odpowiedz
 • Avatar odpowiedzi: 1
  Karo 8.03.2020 09:21
  Na Last Encore nie starczyło miejsca, czy po prostu wszyscy zapomnieli, że istnieje?
  Odpowiedz
 • Avatar
  Windir 8.03.2020 08:06
  poszlo!
  Dziękujemy za odpowiedź!
  Odpowiedz
 • Avatar odpowiedzi: 3
  ZSRRKnight 7.03.2020 21:47
  Fate/Zero raczej będzie faworytem, jeśli chodzi o nasuverse i właśnie na to anime oddałem głos.
  Odpowiedz
 • Dodaj komentarz