Tanuki

Tanuki.pl

Wyszukiwarka

Dango

News

Satsuriku no Tenshi przeniesione na mały ekran

KagamiOneeSama - 23.03.2018

W lipcu tego roku możemy spodziewać się premiery ekranizacji popularnej gry z gatunku horror, pt. Satsuriku no Tenshi. Za przeniesienie tytułu z monitorów na ekrany odpowiadać będzie studio J.C.Staff. Serię wyreżyseruje Kentarou Suzuki (MARGINAL #4 the Animation), na podstawie scenariusza Yoshinobu Fujioki (Kosetsu Hyaku Monogatari). Projekty postaci oraz świat przedstawiony wykreuje Miki Matsumoto. W kwietniu gra doczeka się także drugiego tomiku mangi powstałej na jej podstawie.

Rachel (Haruka Chisuga) nie tylko budzi się bez wspomnień, ale na dodatek w towarzystwie seryjnego mordercy Zacka (Nobuhiko Okamoto). Jednak nie robi to na nie zbyt dużego wrażenia, zwłaszcza że kolejną rzeczą, jakiej się dowiaduje, jest fakt, iż ten seryjny morderca jest dla niej ostatnią deską ratunku, bo to właśnie on zna drogę ucieczki z budynku, w którym oboje utknęli.

Komentarze

 • Dodaj komentarz
 • Avatar
  Rulu 23.03.2018 13:37
  TAAAAAK!
  O Boże, oni mi w myślach czytają, nie dalej jak tydzień temu natrafiłam na tą grę i byłam bardzo smutna, że nie ma takiego anime i nie mogę go obejrzeć. Na pewno zapoznam się z tytułem, doczekać się nie mogę ^^.
  Odpowiedz
 • Dodaj komentarz