Tanuki

Tanuki.pl

Wyszukiwarka

Komikslandia

News

Powstanie kontynuacja Overlord

ukloim - 11.03.2017

Podczas pokazu drugiego z filmów kompilacyjnych serii Overlord o tytule Overlord: Shikkoku no Senshi zapowiedziano, że powstanie drugi sezon serii. Więcej informacji na razie nie ujawniono.

Historia rozpoczyna się w Yggdrasil, grze DMMORPG, która kończy swój żywot. Momonga, przywódca gildii Ainz Ooal Gown, decyduje się na pozostanie zalogowanym aż do wyłączenia serwerów. W tym momencie zostaje uwięziony w ciele swej postaci – potężnego licza, NPC chroniący jego bractwo zyskują świadomość, a siedziba gildii – Mauzoleum Nazarick – zostaje przeniesiona do nieznanej krainy. Nie tęskniąc za poprzednim życiem, bohater postanawia poszukać innych graczy i (być może) objąć władzę nad światem.

Opis autorstwa ForestDemoness.

Komentarze

 • Dodaj komentarz
 • Avatar
  Koogie 11.03.2017 20:26
  Bleh
  Szczerze? Jak po seansie tego show, aż tak bardzo nie narzekałem i rule of cool mi wystarczyło na 13 odcinków. Tak teraz jak myślę Overlord to w głowie pojawiają mi się hasła „słabo napisane”, „tekturowe postacie”, „mnóstwo fajnych pomysłów z którymi nic nie zrobiono” no i „naprawdę fajne pomysły na postaci”.

  Nie wiem co zrobią, ale nie widzę jak drugi sezon się przebije. Ciekawe pomysły słabo realizowane nie starczają na długo, a moja irytacja jak bardzo zmarnowane były postaci pokojówek czy strażników bardzo mocno zapadła mi w pamięć.
  Odpowiedz
 • Avatar odpowiedzi: 6
  Nikodemsky 11.03.2017 20:04
  Good. Coraz więcej perełek(miejmy nadzieję) na ten rok.
  Odpowiedz
 • Dodaj komentarz