Tanuki

Tanuki.pl

Wyszukiwarka

Otaku.pl

News

Nowy D.Gray-man już w lipcu

ursa - 8.05.2016

Chociaż na oficjalnej stronie anime, powstającego w studiu TMS Entertainment, nie ma informacji o tym, czy produkcja będzie sequelem popularnej serii sprzed blisko dekady, może to sugerować wypowiedź autorki mangi, Katsury Hoshino, która niedawno zresztą wznowiła prace nad nią po długiej przerwie. Wiadomo natomiast, że D.Gray­‑man Hallow będzie mieć całkowicie nową obsadę, od Ayumu Murase w roli Allena Walkera poczynając. Reżyseruje Yoshiharu Ashino, scenariusz współtworzą Michiko Yokote, Tatsuto Higuchi i Ken'ichi Yamashita. Yousuke Kabashima adaptuje oryginalne projekty postaci i czuwa nad animacją. Powraca natomiast Kaoru Wada, by ponownie stworzyć ściężkę muzyczną. Premiera w lipcu.


Komentarze

 • Dodaj komentarz
 • Avatar odpowiedzi: 1
  Uratugo 11.05.2016 11:33
  Jestem pełen nadziei. Nie sądziłem, że będzie jeszcze wielki powrót D. Gray mana, a tu taki szok. Samą serię oglądałem stosunkowo niedawno, więc nie jestem starym fanem, ale jednak to anime mnie ujęło. <3

  Nie czytałem też mangi, więc oprócz kilku faktów, które krążą po internetach, nie wiem co się będzie dziać. Mam nadzieję, że same fajne rzeczy. :)

  Ciężko będzie się przyzwyczaić do nowych Seiyuu, tym bardziej, że ekipa dająca głosy była świetna. Może sam Seiyuu Allena niespecjalnie mnie porwał, ale i do niego szybko się przyzwyczaiłem…

  Podsumowując, jestem pełen oczekiwań i mam nadzieję, że D. Gray man mnie nie zawiedzie.
  Odpowiedz
 • Avatar odpowiedzi: 0
  Altramertes 9.05.2016 15:07
  To dopiero będzie yaoi jak się patrzy…
  Odpowiedz
 • Avatar
  Dawid_06660 9.05.2016 09:41
  Kontynuacja
  Z tego co widze to będzie to kontynuacja serii. Na którą czekam już z resztą ładnych pare lat.
  Odpowiedz
 • Avatar odpowiedzi: 2
  I. 8.05.2016 23:34
  Erm… Czy ja mylę anime (albo nie pamiętam starej serii?), ale wydaje mi się, że główny bohater walczył przerośniętą pazurzastą łapą (a nie mieczem jak tutaj) a kopiąca dziewczyna miała dłuższe włosy związane w kucyki…?
  Odpowiedz
 • Avatar
  MrParumiV18 8.05.2016 23:02
  Nowe anime D.Gray-man w sezonie letnim
  Słyszałem same dobre opinie o tym tytule, więc jeżeli okaże się, że nie jest to kontynuacja a remake to z miłą chęcią, a nawet na pewno obejrzę, ponieważ pierwszego pierwotnego anime D.Gray­‑man nie widziałem i nie mam zbytnio czasu aby nadrobić 100 odcinków w obecnym momencie.
  Odpowiedz
 • Avatar
  blob 8.05.2016 22:29
  Bez wątpienia jeden z ciekawszych shouenów. Nie sądziłem, że kiedykolwiek doczekamy się jeszcze kontynuacji (ile to już lat). Zajegąbczasto!

  Tak od siebie powiem iż mam szczególną nadzieję, że openingi dadzą radę, bo pierwsza seria miała chyba jedne z najlepszych w historii anime.
  Odpowiedz
 • Avatar
  C-BooL 8.05.2016 21:53
  juz nie moge sie doczekac :D
  Odpowiedz
 • Dodaj komentarz