Tanuki

Tanuki.pl

Wyszukiwarka

Zapraszamy na Discord!

toxicprincess

avatar
offline
Dołączyła: 15 grudnia 2013, 10:33
Urodziny: 28 maja 1995

Inna swoją indywidualnością. Posiadam wiele pasji – jedną z nich jest zamiłowanie do słowa pisanego, a od niedawna nawet „rysowanego”. Jestem początkującą czytelniczkom mang, a więc jeszcze nie wiem co tak naprawdę mi sie podoba,a co nie. W literaturze cenię humor, groteskowość, parodię,satyrę, cięte ironiczne riposty, szczyptę pieprzu i ciągłe zaskakiwanie czytelnika czymś nowym , więc szukam też mang w takowej konwencji: ) Mój charkter jest zmienny niczym sinusojda – a wiec jednego dnia zainteresujenie mnie ckliwe rodem z Argentyny romansidło, innego dnia na potegę przeczytam coś fantasy w klimacie pana Sapkowskiego. Unikam wulgarnego,prostackiego, ulicznego języka w tym co czytam – to dla mnie jest passe, razi mnie w oczy wieksza ilosc bluzgow: )

Oceny użytkownika

Głosów: 4
Mediana: 7,50
Średnia: 6,75
σ=3,11

Komentarze

 • Dodaj komentarz
 • Avatar
  kulikorcia 28.05.2014 20:35
  :3
  Dużo, dużo szczęścia, interesujących książek oraz mang ( z tego co wiem nie oglądasz anime). Oczywiście jak to kobiecie składam życzenia to wiele miłości i bliskości najbliższych Ci ludzi. Zabawnych dni w towarzystwie kilku osóbek (wiadomo o kogo chodzi). Hah jako, że kocham spać to by było dla mnie hańbą jakbym nie wspomniała również i o tym. Więc bardzo, ale to bardzo bliskiego i długie kontaktu z własnym łóżkiem, innymi słowy śpij do 12­‑13 :P Nie oblewaj za bardzo!  kliknij: ukryte  No i jak przyjadę <prawdopodobnie> to dostaniesz długiego przytulaska :* (No chyba, że nie chcesz ;-;
  Odpowiedz
 • Avatar
  Arceus Inori 23.01.2014 17:25
  Mangi
  Tak na początek polecam:
  Neon Genesis Evangelion, stare ale dobre
  Opowieść Panny Młodej, to jest w miarę nowe
  Ao no Exorcist, mniej więcej pasuje do twojego opisu mang tak samo jak kolejny tytuł;
  Spice & Wolf

  Mam nadzieję, że się spodobają.

  Pozdro!
  AI
  Odpowiedz
 • Avatar odpowiedzi: 5
  eureka 6.01.2014 15:53
  Ohayo! Witam rówieśniczkę :)
  Nareszcie ktoś z mojego rocznika, to takie piękne QwQ

  Uważaj na te panny na dole, bo będą Cię nawiedzać niezłym spamem ;) Choć ostatnimi czasy co aktywniejsi trochę się uspokoili… w moim przypadku to wina matury. Matura to zło, zgodzisz się?

  Patrząc na twoją listę dostrzegłam Hapi Mari, do którego robiłam kilkanaście podejść, ale jakoś nigdy nie miałam do niego natchnienia. Jednak sądząc po recenzjach czytelników, kiedyś pewnie w końcu porządnie do tego przysiądę :)

  Mangi. A z anime jak u Ciebie?

  Pozdrawiam,
  eureka.
  Odpowiedz
 • Avatar odpowiedzi: 44
  kulikorcia 4.01.2014 23:08
  O matko Angi na Tanuki i to pewnie przez Skip Beat! Haha ja też Cię gorąco witam na Tanku, jako druga (patrzy gniewnie na Sare…xd)
  Odpowiedz
 • Avatar odpowiedzi: 1
  Sora_no_Akai 4.01.2014 22:04
  xD
  Nie, żebym za specjalnie miała co napisać, ale chciałam, żeby pierwszy komentarz na twoim profilu był napisany przeze mnie (Roszczę sobie do tego prawo xD). No i tak z braku sensownych wypowiedzi, powiem tylko spuźnione o około 19 dni i 11 i pół godziny: Witam na Tanuki.pl Angi xD
  Odpowiedz
 • Dodaj komentarz