Tanuki

Tanuki.pl

Wyszukiwarka

Yatta.pl

THeMooN

Komentarze (pełna lista: anime)

avatar
ukryty
Dołączył: 18 stycznia 2010, 02:50
Urodziny: 18 stycznia 1985

Zacznę od tego:
NIE WYSYŁAJCIE MI ZAPROSZEŃ DO TZW. ZNAJOMYCH!
Nie przyjmę ich/odrzucę. Wszelką korespondencję można ze mną prowadzić na moim profilu MALowym, choć jeśli zostawicie tutaj komentarz, również odpowiem… nie boję się krytyki więc komentować śmiało, nie gryzę choć jeśli poczuję się zaatakowany – oddam.

Cóż mogę o sobie powiedzieć… nienawidzę was, nienawidzę was ludzie! Jesteście dla mnie irytującymi i fałszywymi formami życia. Zwierzęta szanuję bardziej niż was, im przynajmniej mogę w pełni zaufać, znam ich zamiary, wiem że nie wbiją mi noża w plecy, nie zdradzą mnie a wy? Wy ludzie jesteście najbardziej nieprzewidywalni, zdradzieccy, fałszywi, słabi psychicznie… nienawidzę was. Szczególnie nienawidzę i tępię na każdym kroku ludzi głupich. Ci to dopiero są irytujący… inteligentny człowiek zada cios tak bolesny, że czasami wręcz śmiertelny a głupek? Głupi człowiek jest jak Ratlerek… małe to to, niegroźne a ujada 3x głośniej niźli Buldog, jego uszczypliwości są jak kąsanie komara… niegroźne ale swędzą. A jak mnie taki komar ugryzie to mnie swędzi… swędzi mnie by mu przyp********. Dlatego też czytając moje wypowiedzi macie wrażenie, że mnie swędzi.

Listę na „Tanuku” traktuję jako backup ale nie aktualizuję jej za często. Pełna lista straconego czasu do zobaczenia na MAL'u:
Anime List
Manga List

Oceny użytkownika

Głosów: 571
Mediana: 6
Średnia: 6,39
σ=1,71

Komentarze

 • Dodaj komentarz
 • Avatar odpowiedzi: 4
  Fero 28.12.2013 20:32
  Skończyłeś z oglądaniem anime, czy jedynie z dodawaniem tytułów do listy obejrzanych? Odnoszę się głównie do Twojego konta na MAL'u.
  Nasze gusta w znacznym stopniu się pokrywają, więc od kiedy przestałeś się udzielać straciłem ważny punkt odniesienia.
  Odpowiedz
 • Avatar odpowiedzi: 1
  Noomi 26.12.2013 20:41
  bez tematu
  nie podoba mi się twój profil
  Odpowiedz
 • Avatar
  awangardowa555 10.10.2012 08:44
  HAUUUUUU
  :*
  Odpowiedz
 • Avatar
  zakuro5 20.05.2012 15:24
  super masz avatara :) może ja sobie dam kiedyś to słoneczko XD
  Odpowiedz
 • Avatar odpowiedzi: 5
  Ariel-chan 18.01.2012 21:50
  A ja temu człowiekowi, tak wrogo nastawionemu do świata i który nie życzy sobie mieć znajomych, zupełnym zupełnym przypadkiem… życzę wszystkiego najlepszego :P Omedetou Tanjoubi xD
  Odpowiedz
 • Avatar odpowiedzi: 4
  Ayanami 7.12.2011 16:44
  Łał, skąd w Tobie aż tyle agresji? (Nie odpowiadaj, tak naprawdę nie chcę wiedzieć – nie mogłam się jednak powstrzymać przed odrobiną uszczypliwości, taki charakter).
  Poważnie, jesteś starszy ode mnie o tylko 6 lat, a już nienawidzisz świata. Ah, wybacz, raczej jedynie gatunku ludzkiego. To co napisałeś o ludziach to czysta prawda (i nie, nie piszę z doświadczenia, po prostu jest to fakt znany nie od dziś). Nienawidzisz kłamców? Cóż, szanuję to. Ale czy nie jest to po prostu ludzka natura? W sumie nie wierzę, że sam nigdy nie kłamałeś, albo nie zrobiłeś przykrości komuś innemu, nawet jeśli nieświadomie. Też jesteś człowiekiem. I wiesz co jeszcze? Ludzie to też zwierzęta. Czasami nawet bardziej dzicy, niż czworonogi ;) Wszakże, człowiek to podobno najniebezpieczniejszy drapieżnik (jak myślisz, dlaczego? dlatego, że w przeciwieństwie do prawdziwego zwierzęcia, człowiek MOŻE wbić komuś innemu nóż w plecy i kłamać).
  Ok, wybacz, trochę się rozpisałam. Tak właściwie to nie zamierzałam pisać tej wiadomości zaczynając od rozdrabniania się nad opisem Twojego profilu. Chciałam tylko powiedzieć, że masz bardzo interesującą listę anime na Tanuki (swoją drogą, tego słowa chyba nie odmienia się jako Tanuku, bardziej Tanukim – ale nie jestem pewna, więc się nie sprzeczam). Czy mogę z ciekawości zapytać, dlaczego oceniłeś anime Akikan! tak wysoko?
  Odpowiedz
 • Avatar odpowiedzi: 5
  aotoge 29.11.2011 01:58
  Siebie też nienawidzisz i tępisz? Poważnie pytam.
  Odpowiedz
 • Avatar odpowiedzi: 2
  ANiiiXD 12.02.2011 17:26
  Wreszcie ktoś, kto tak samo nienawidzi ludzi, jak ja.
  Odpowiedz
 • Avatar odpowiedzi: 1
  mareczek65 25.09.2010 11:12
  mal
  Masz fajnie zrobioną listę na myanimelist.net

  szczególności ten mieczyk tam.
  Odpowiedz
 • Dodaj komentarz