Tanuki

Tanuki.pl

Wyszukiwarka

Studio JG

Tenessy

avatar
offline
Dołączyła: 5 sierpnia 2012, 22:36
Urodziny: 24 marca 1997

Nie mam jednego określonego gatunku, który uważałabym za ulubiony, jednak „ciągnie” mnie do pewnych motywów. Najchętniej wybieram okruchy życia, sportówki, komedie, yaoi, ale też nie pogardzę dobrym romansem, czy fantasy, a i czasem nawet za jakiegoś mecha się wezmę, choć zwykle z przykrością stwierdzam, że to nie mój świat.

Przy ocenianiu anime zwracam uwagę na takie podstawowe rzeczy jak fabuła, grafika, postacie, muzyka, ALE też i na ogólne wrażenie, na to jak bardzo dana seria mnie wciągnęła (czy obejrzałam serię w 1­‑2 dni, czy ciągnęła mi się tygodniami, tak, to też dla mnie ważne) oraz na to, jak dobrze bawiłam się w trakcie oglądania.
Takim oto sposobem, seria której dałabym 8 za podstawy, dostaje 4, bo ogólne wrażenie było słabe i po prostu wymęczyłam to anime.

W nawiązaniu jeszcze do tego „wymęczania”. NIGDY nie porzucam serii. Jeśli coś zaczynam to kończę, nawet jeśli mi się to nie podoba. Taki już sobie obrałam system i jak na razie jestem z niego zadowolona.

Wielu tytułom uważanym za kultowe dałam bardzo niskie noty, bo po prostu mi się nie podobały, a nie jestem typem człowieka, który ocenia wyżej, bo „klasyk”. Z drugiej jednak strony jak coś mi się spodoba, to na amen, nawet jeśli inni wykrzykują, iż to anime jest złe, ble, fuj i w ogóle.


PS.Spis mang na tanuki jest mega ubogi (szczególnie, jeśli chodzi o mangi yaoi), więc nie zwracajcie uwagi na to, że mam tak mało tytułów. Na MAL'u mam dużo więcej!
Anime
Manga

VICTURI TO ŻYCIE!!!

Oceny użytkownika

Głosów: 1367
Mediana: 7
Średnia: 6,34
σ=1,67

Komentarze

  • Dodaj komentarz
  • Dodaj komentarz