Tanuki

Tanuki.pl

Wyszukiwarka

Forum Kotatsu

Tablis

Teksty użytkownika

Komentarze (pełna lista: anime manga)

avatar
offline
Dołączył: 4 czerwca 2011, 11:07
Urodziny: 23 marca 1989

 • Tanuki Anime: stały współpracownik
 • Tanuki Manga: stały współpracownik

Jestem fanem fantastyki w dowolnej formie: filmy, seriale, komiksy, książki, gry – strawię wszystko. Jeśli chodzi o nippońszczyznę, to również staram się utrzymywać szerokie horyzonty, aplikując sobie mangę i anime od filmów studia Ghibli, po yaoi. Nadrabiam wybrednością co do sensu i jakości – generalnie lubię narzekać; dzięki brakom ograniczeń gatunkowych moje utyskiwania mogą być różnorodne i bogate, a przez to bardziej satysfakcjonujące.

W wolnych chwilach kreuję przyszłość polskiej nauki na Politechnice Wrocławskiej. Sądząc po twórcy mroczna i smutna to perspektywa, jednak spoglądam w nią z nadzieją, wychodząc z założenia, że dużo gorzej być nie może.

W rzeczywistości mrówkojad, bez przerwy mylony z człowiekiem, co prowadzi do wielu zabawnych nieporozumień.

Recenzje

Ogryzki

Oceny użytkownika

Głosów: 498
Mediana: 7
Średnia: 7,11
σ=1,74

Komentarze

 • Dodaj komentarz
 • Avatar odpowiedzi: 1
  Frix99 23.03.2017 18:30
  Naj!
  Sto lat! Większej ilości anime: zarówno tych dobrych (bo chyba każdy lubi poczuć ten pozytywny ładunek emocjonalny podczas seansu) jak i tych złych (by nadarzyła się okazja ocalenia ludzkości przed takowym wytworem), więcej sił do kreowania polskiej nauki (bo to zadanie karkołomne i trzeba nie lada odwagi, by w tym tkwić), a także więcej narzekania, bo tak sobie jednak myślę, po co to trzymać i tłamsić wewnątrz?
  Odpowiedz
 • Muszę nie zgodzić z Twoją opinią nt. Shinmai Maou no Testament! O wiele zaniżyłeś te fajną serię.
  Odpowiedz
 • Avatar
  Miau?Miau? 5.06.2014 20:06
  Recenzja Kill la Kill
  Choć mam odmienne zdanie na temat tego anime to nie mogę przejść obojętnie obok tak świetnie napisanej recenzji. Dawno już nie czytałem tak lekko i z dystansem napisanej wypowiedzi. Duży plus należy ci się również za humorystyczny klimat całości. Cholernie dobrze się czytało. Dzięki :)
  Odpowiedz
 • Dodaj komentarz