Tanuki

Tanuki.pl

Wyszukiwarka

Forum Kotatsu

Noyale

Komentarze (pełna lista: anime)

avatar
offline
Dołączyła: 17 lutego 2013, 20:51
Urodziny: 5 marca 1997

Noyale:

osoba bardzo dziwna, posiadająca własną, nietypową logikę. Żyje w swoim świecie, uparcie wierząc, że znajdzie się ktoś mający podobne poglądy. Nienawidzi obecnej sztuczności, zachowania ludzi, a wie , że nie może tego zmienić. Po prostu – nie potrafi znieść tego co dzieje się wokół i chyba właśnie dlatego wzięła się za anime :)

Noyale ogląda anime od jakiegoś czasu (niezbyt długo), preferuje raczej serie delikatne, nie ma nic przeciwko odrobinie słodyczy, ale jeśli ma ona w anime jakiś sens, nadaje mu odpowiedni charakter (nie zniesie cukierkowych, kawaii panienek ze swoimi problemikami i dylematami). Ubóstwia produkcje Key, z których najbardziej urzekł ją Clannad.

Mimo jej upodobań do Shojo nie ma nic przeciwko innym gatunkom, wystarczy jej to, że anime ma jakąś sensowną fabułę (więc nie trawi hentai, części yaoi, yuri itp). Przyjemnością jest dla niej oglądanie odrobiny akcji, kryminału, Youkai i fantasy, od czasu do czasu również Kodomo (szczególnie twórczości Studia Ghibli).

Jeśli chodzi o inny sposób spełniania się w roli Otaku, Noyale czyta od niedawna (bardzo niedawna) mangi, rysuje, słucha japońskiej muzyki – w tym czasami vocaloidów, jednak nie jest ich wielką fanką.

To chyba na tyle ;) Mam nadzieję, że przybliżyłam wam trochę moją osobę.
Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś jeszcze lub masz podobne poglądy  – zapraszam na PW :)

Oceny użytkownika

Głosów: 227
Mediana: 8
Średnia: 7,58
σ=1,24

Komentarze

  • Dodaj komentarz
  • Avatar
    yasu 14.12.2014 00:23
    czym zawdzięczam zaproszenie? choc wyslane bylo dosc dawno zdaje sie ^^"
    Odpowiedz
  • Dodaj komentarz