Tanuki

Tanuki.pl

Wyszukiwarka

Komikslandia

czarna mamba

Komentarze (pełna lista: anime manga)

avatar
ukryta
Dołączyła: 5 lipca 2013, 00:43

Oceny użytkownika

Głosów: 102
Mediana: 7
Średnia: 6,93
σ=2,15

Komentarze

 • Dodaj komentarz
 • Avatar odpowiedzi: 13
  Hiromi 30.09.2013 00:44
  Nocny marek
  dobrze, ze jeszcze nie śpisz, bo chciałam zapytać, co aktualnie oglądasz, wiesz ja właśnie skończyłam obie serie „White Album” dobre, gra na emocjach, z deka nie przewidywalne, ale zakończenie ma słabe.
  Odpowiedz
 • Avatar odpowiedzi: 19
  Hiromi 23.09.2013 20:08
  Konfrontacja
  Wiesz przeczuwam, że znów jestem w opozycji, co do Ciebie, chyba jestem masochistką, bo wbrew wszystkiemu moją ulubioną postacią z „NANY” jest Takumi. Niesamowicie mnie intryguje, lubię postaci powierzchownie wykreowane na te złe, które stopniowo pod wpływem ciepła pokazują inną stronę swej osobowości.
  Odpowiedz
 • Avatar odpowiedzi: 4
  Hiromi 12.09.2013 02:10
  Juu Ou Sei
  wiesz, ze ja również nie dawno je obejrzałam, wszystko cacy, tylko to zakończenie, szkoda, że seria nie jest dłuższa.
  Odpowiedz
 • Avatar odpowiedzi: 1
  Hiromi 7.09.2013 00:59
  Uderzamy w dobrą animację!
  Polubiłaś animację Studia Ghibi, to polecam zobaczyć mające miano „klasyka” „5 Centymetrów na Sekundę”, „Ziemia kiedyś nam obiecana”, „Hoshi o Ou Kodomo” i najnowsze dzieło " Kotonoha no Niwa (The Garden of Words)" zobaczysz, co znaczy piękno.
  Odpowiedz
 • Avatar odpowiedzi: 2
  Hiromi 25.08.2013 02:19
  Zauważyłam, ze oswajasz się z shojo, więc po prostu teraz rzucę Cię na głęboką wodę polecając mój nie zawodny wyciskacz łez. Anime, którego sam opening powoduje pojawienie się ogromnego ładunku emocjonalnego, mowa tu o „Ayashi no Ceres” proszę zapoznaj się z tym tytułem, mam nadzieję, że się nie zawiedziesz. Ten tytuł jest o wiele cięższy od „Sukitte Ii na yo”, porusza tematy dotyczące pierwotnych instynktów, które targają ludzkością.
  Odpowiedz
 • Avatar odpowiedzi: 5
  Hiromi 15.07.2013 23:58
  Coś na otarcie łez!!!
  W tegorocznym jesiennym sezonie anime dostaniemy mały bonus w postaci odcinka specjalnego „Chihayafuru”, który będzie dołączony do 22 tomy mangi. Choć tyle pomyśleli, bo zapowiada się długie czekanie.
  Odpowiedz
 • Avatar
  Hiromi 7.07.2013 02:44
  Niespodzianka
  No moja droga należy mi się nagroda, to co zaraz przeczytasz z pewnością Cię uszczęśliwi, mianowicie aktor głosowy podkładający głos Aracie występuje teraz w jednej z propozycji letnich, a tytuł brzmi „Brothers Conflict”, straszne rozpoznałam go po pierwszych dźwiękach jego głosu. Gra tam jednego z 13 braci, którzy walczą o serce siostrzyczki, a do tego jest on jej kolegą z klasy. To dla Ciebie bardzo dobre wieści prawda?
  Odpowiedz
 • Avatar odpowiedzi: 23
  Hiromi 5.07.2013 03:07
  Powitanie!
  Widzę, ze jestem pierwsza i dobrze się składa, witaj mój „wrogu” numer jeden, ale tak szczerze bardzo się cieszę, że zdecydowałaś się dołączyć do naszego grona. Jesteśmy rówieśnicami, ale z różnymi poglądami, choć gdybyśmy się tak ze wszystkim zgadzali byłoby zbyt nudno, prawda? Mam nadzieję, że kiedyś znajdziemy choć jedno anime, które nam obu w równym stopniu przypadnie do gusty i będziemy wymieniały same pozytywne argumenty, zamiast się wciąż przekomarzać. Pozdrawiam serdecznie!
  Odpowiedz
 • Dodaj komentarz