Tanuki

Tanuki.pl

Wyszukiwarka

Dango

anulka406

Teksty użytkownika

Komentarze (pełna lista: anime czytelnia manga)

avatar
offline
Dołączyła: 8 listopada 2009, 16:42

Mój nick podpowiada chyba, jak mam na imię :). Jestem sobie zwyczajną dziewczyną – licealistką, która zapewne tak jak wszyscy na tej stronie ogląda anime i czyta mangi. Lubię różne gatunki i od niczego nie uciekam. Uwielbiam język angielski, którego namiętnie się uczę i pragnę studiować. W wolnym czasie właśnie tym się zajmuję, a oprócz tego oczywiście oglądam anime, czytam mangi i pisuję. Głównie FF albo opowiadania z akcją w Japonii. Bardzo lubię to zajęcie, chociaż ostatnio nie mam tak wiele czasu. Zajmuję się prowadzeniem strony fanowskiej i skanlacji Shaman King oraz należę do grupy skanlacyjnej Ningyo.
Najukochańszym i czczonym przeze mnie dziełem jest Fullmetal Alchemist: Brotherhood. Uwielbiam tą historię.

W kwestii znajomych, jeśli to ktoś czyta… Jestem przyjaznym i miłym człowiekiem, dlatego nie odrzucę zaproszenia, jeśli ktoś mi je wyśle. Wychodzę z założenia, że otaku powinni trzymać się razem. Jednak jeżeli mnie nie znasz, to nie wysyłaj mi zaproszenia. Ja nie wiem, czy wy – użytkownicy Tanuki – robicie sobie może jakieś wyścigi „kto ma więcej znajomków”? To nie nasza­‑klasa.

Teksty

Ogryzki

Oceny użytkownika

Głosów: 239
Mediana: 8
Średnia: 7,85
σ=1,43

Komentarze

 • Dodaj komentarz
 • Avatar
  Lycoris 22.01.2013 20:42
  Przepraszam za najście
  Sporządzam listę najlepszych anime wszech czasów i żeby była w miarę obiektywna chcę zebrać „kandydatów” od jak największej liczby osób. Czy zechciałabyś wytypować swoje top 10 w kolejności od najlepszego i wysłać mi jako pw? :D
  Odpowiedz
 • Avatar odpowiedzi: 4
  Salva 22.07.2012 22:43
  Ookiku
  Podziel się wrażeniami jak skończysz :D
  Odpowiedz
 • Avatar
  Nemuru. 6.09.2010 18:13
  Dobrze ujęte.
  Ja nie wiem, czy wy – użytkownicy Tanuki – robicie sobie może jakieś wyścigi „kto ma więcej znajomków”? To nie nasza­‑klasa.
  Bardzo mi się spodobało to zdanie.
  Ja zastanawiam się nad dołączeniem danej osoby do moich znajomych, podczas przeglądania jej opisu, komentarzy, i ocen jakie wystawia.
  Odpowiedz
 • Dodaj komentarz