Tanuki

Tanuki.pl

Wyszukiwarka

Komikslandia

News

Zwiastun i szczegóły ekranizacji Katsute Mahou Shoujo to Aku wa Tekitai Shiteita

KagamiOneeSama - 25.04.2024

Studio BONES przygotowuje na lipiec ekranizację mangi autorstwa Cacao Fujiwara (autorka InuxBoku SS), pt. Katsute Mahou Shoujo to Aku wa Tekitai Shiteita.

Reżyserem serii jest Akiyo Ohashi (Umibe no Étranger), Yuniko Ayana (BanG Dream!) zajmuje się scenariuszem, a Haruko Iizuka (Horimiya) projektuje postaci.

Obsada:

 • Mai Nakahara jako Mira
 • Yuuki Ono jako Byakuya Mimori
 • Shinichirou Miki jako Kot­‑Chowaniec
 • Mariya Ise jako Hibana Kagari
 • Hikaru Midorikawa jako Ptak­‑Chowaniec

Byakuya Mimori jest magiczną dziewczyną, która poprzysięgła walczyć o miłość i sprawiedliwość. Mira za to jest porucznikiem, przywódcą pewnej złej organizacji, która najeżdża i niszczy wszystko, co napotka na swojej drodze. Pewnego dnia Mimori postanawia sprzeciwić się owej organizacji, czym ściąga na siebie uwagę Miry, który zakochuje się w niej od pierwszego wejrzenia.

Komentarze

 • Dodaj komentarz
 • Avatar odpowiedzi: 2
  ukloim 25.04.2024 10:25
  I ogólnie jest to trochę passion project, bo nie sądzę, że autorka/manga jest na tyle popularna, by robić ekranizację po tylu latach…

  Nie trochę, a zdecydowanie passion project. Produkcja anime w planach była jeszcze za życia autorki, z którą Minami spotkał się na jakimś evencie i okazało się, że jest wielką fanką Bones. W pewnym sensie więc Minami po prostu spełnia życzenie Fujiwary. Więcej tu: [link]
  Odpowiedz
 • Avatar
  ZSRRKnight 25.04.2024 10:08
  Parę dodatkowych informacji:
  +Pani Cocoa Fujiwara zmarła w 2015 roku, przez co manga nie została dokończona. Jest to bardzo sympatyczna yonkoma z romansem, ale ma tylko trzy tomy i oczywiście nie ma zakończenia, więc ta adaptacja to będzie bardziej rozwinięcie/interpretacja tego, co było w mandze i jakieś zamknięcie fabuły.
  +I ogólnie jest to trochę passion project, bo nie sądzę, że autorka/manga jest na tyle popularna, by robić ekranizację po tylu latach…
  +Miller, nie Mira
  +Ogólnie jest to też parodia i humor bywa naprawdę absurdalny. Jest też trochę fanserwisu (też część komedii) i nawet czarnego humoru (relacja Byakuyi z kotem­‑chowańcem)
  Odpowiedz
 • Dodaj komentarz