Tanuki

Tanuki.pl

Wyszukiwarka

Otaku.pl

News

Film na podstawie Look Back autorstwa Tatsukiego Fujimoto

ukloim - 13.02.2024

Ogłoszono, że manga Look Back Tatsukiego Fujimoto, autora Chainsaw Mana, doczeka się animowanej adaptacji w formie filmu.

Produkcją zajmuje się studio Durian, gdzie za reżyserię, scenariusz oraz projekty postaci odpowiada Kiyotaka Oshiyama (reżyser Flip Flappers, projekty demonów do Devilman: Crybaby i Chainsaw Man).

Premiera 28 czerwca tego roku.

Komentarze

 • Dodaj komentarz
 • Avatar
  MrParumiV18 18.02.2024 03:01
  Film na podstawie Look Back
  Jestem ciekaw czy będzie to bardziej strawne niż komiks, który tak bardzo chwalony, a dla mnie był tylko okej, zresztą jak cała twórczość Fujimoto. Dla mnie trochę overrated gość, no ale pewnie się nie znam.
  Odpowiedz
 • Avatar odpowiedzi: 8
  Baronowa Znaks 18.02.2024 01:02
  Po co?
  Nie rozumiem, po co twórcy anime tworzą takie „zwiastuny” jak ten załączony wyżej. Chłopak siedzi przy biurku i coś pisze… Zero ruchu praktycznie, więc o jakości animacji też się niczego nie dowiedziałam jako widz… 30 sekund zmarnowanego życia na oglądanie, jak jakiś chłopak tupa nóżką i kreśli coś przy biurku + odgłosy jęczenia i tego tupania w tle, nawet żadnej muzyki. xD Autentycznie mnie ciekawi, dlaczego tworzy się podobne shortsy, ktoś podpowie? To miało zaintrygować? A może być takim ruchomym obrazem, coś na zasadzie plakatu?
  Odpowiedz
 • Dodaj komentarz