Tanuki

Tanuki.pl

Wyszukiwarka

Dango

News

Wakacyjne nowości od Studia JG

Diablo - 17.07.2022

Wydawnictwo Studio JG zapowiedziało, z okazji wakacji, 3 nowe tytuły. Będą to:

Nakitai Watashi wa Neko o Kaburu

Życie Miyo bardzo się skomplikowało odkąd jej mama opuściła dom, a tata związał się z inną kobietą. Pewnego dnia, podczas letniego festynu pogrążona w smutku dziewczyna spotyka niezwykłego handlarza. Ten oferuje jej magiczną maskę, dzięki której człowiek może zmieniać się w kota. Nowa postać pozwala jej uciec od codziennych problemów, a także zbliżyć się do chłopaka, który bardzo jej się podoba. Jednak nie ma nic za darmo – tajemniczy sprzedawca cały czas próbuje przekonać ją, aby na zawsze wyzbyła się bycia człowiekiem. Czy Miyo zdoła wybrać swoje przeznaczenie, zanim będzie za późno i przestanie to być jej decyzja…?

Technikalia:
* Autor: Kyousuke Kuromaru
* Gatunek: romans, moce nadprzyrodzon
* Liczba tomów: 3
* Format: A5
* Premiera: listopad


Shuukatsu!! – Kimi ni Naitei

Poszukiwanie pierwszej pracy to prawdziwa droga przez mękę! Zwłaszcza, gdy koniec studiów za pasem, a mimo to konkretnych pomysłów na ścieżkę kariery brak. Podczas już pięćdziesiątej z kolei nieudanej rozmowy kwalifikacyjnej Yuri Asaoka poznaje Manabe Ryoujiego – atrakcyjnego, pewnego siebie mężczyznę, który uosabia wszystkie cechy, których tak jej brak. Wkrótce okazuje się, że arogancki przystojniak studiuje na tej samej uczelni co Yuri! Co więcej, fakt, że dopiero się poznali, nie powstrzymuje go przed wytykaniem dziewczynie wszystkiego, co ta jego zdaniem robi źle. Pomimo początkowej irytacji, Yuri odkrywa, że niechciane rady okazują się zaskakująco pomocne, a sam Manabe… niezwykle pociągający.

Technikalia:
* Autor: Aki Yoshino
* Gatunek: josei, romans
* Liczba tomów:omnibus (2 w 1)
* Liczba stron:380
* Format: A5
* Premiera: październik


Golden Sparkle

Himari Uehara zdołał osiągnąć wiek licealny całkowicie unikając tematów związanych z dojrzewaniem i seksualnością. Zainteresowanie dziewczyn jego osobą zawsze bardziej mu przeszkadzało niż pochlebiało, więc gdy dostał się do męskiego liceum, uznał że w końcu w spokoju będzie mógł skupić się na nauce. Gdy jednak niespodziewanie zaczęła go zaskakiwać jego własna fizjologia, poprosił o poradę Gakiego – kolegę z klasy, który uświadomił mu, że zmiany, które tak go zaniepokoiły są zupełnie naturalne. Nowa znajomość sprawiła, że Himari nie tylko otworzył się na nowe doznania, ale też zaczął rozumieć, czemu wcześniej zawsze czuł się trochę inny…

Technikalia:
* Autor: Minta Suzumaru
* Gatunek: yaoi, romans
* Liczba tomów: 1
* Format: B6+
* Premiera: wrzesień

opisy fabuły ze strony wydawcy

Komentarze

  • Dodaj komentarz

Brak komentarzy.

  • Dodaj komentarz