Tanuki

Tanuki.pl

Wyszukiwarka

Komikslandia

News

Berserk odrodzony

Diablo - 8.06.2022

Wiadomość krótka, ale jakże w swym przekazie treściwa. Manga Berserk autorstwa zmarłego przed rokiem Kentarou Miury doczeka się jednak kontynuacji. W oficjalnie wydanym komunikacie podano, że kontynuacją dzieła zajmie się najbliższy przyjaciel Miury, Kouji Mori. Miał być on jedyną osobą, której Miura przedstawił swój pomysł na zakończenie fabuły Berserka. Pozostaje więc czekać na dalszy ciąg przygód Gutsa i jego towarzyszy i trzymać kciuki, by dalsza część historii zachowała wysoki poziom.

Komentarze

 • Dodaj komentarz
 • Avatar
  BlaXk Magic Mushroom 10.06.2022 09:35
  non omnis moriar
  To może dożyję zakończenia tej właściwie niekończącej się historii. Ciekawe czy kolejne rozdziały dalej będą się pojawiać regularnie, tak raz, dwa razy w roku.
  Odpowiedz
 • Avatar odpowiedzi: 2
  GLASS 9.06.2022 09:01
  Zadziwiająca spora część fanów czuje się z tym dziwnie, bo to jednak nie będzie 100% Miura. Mogę to po części zrozumieć, ale mają się tym zająć najbliżsi współpracownicy Miury (jego studio, które pracowało nad mangą), no i Mori, który był jego przyjacielem od 40 lat i zna Berserka od podszewki. To nie jest jakaś zewnętrzna firma, która nie ma pojęcia, z czym się mierzy. Dlatego nie do końca rozumiem tych obaw. To jest najlepszy scenariusz, jaki mógł wyjść z tej sytuacji. Jak dla mnie należy się z tego cieszyć i mieć nadzieję, że zakończenie będzie satysfakcjonujące.
  Odpowiedz
 • Avatar odpowiedzi: 1
  hakman4 8.06.2022 22:16
  Hura!
  Po cichu w to wierzyłem,że do tego dojdzie. :)
  Odpowiedz
 • Dodaj komentarz