Tanuki

Tanuki.pl

Wyszukiwarka

Dango

News

Trzy tytuły Ogeretsu Tanaki od Wydawnictwa Kotori

IKa - 15.04.2022

Wydawnictwo Kotori ogłosiło wydanie trzech powiązanych ze sobą tytułów Ogeretsu Tanaki. Będą to Sabita Yoru Demo Koi wa Sasayaku, Renai Rubi no Tadashii Furikata oraz dwutomowy Hadakeru Kaibutsu”, dramaty psychologiczne o tematyce BL. Tomy zostaną wydane w miękkiej okładce ze skrzydełkami w cenie 26,90zł.

Pierwszy z nich, Sabita Yoru Demo Koi wa Sasayaku (tytuł roboczy: Jak usłyszeć miłość?) ukaże się w czerwcu.

Kan znowu mnie uderzył. Ale to nic. Już dawno stałem się nieczuły na razy i obelgi. Trwałem w tym chorym układzie, dopóki pewnego dnia nie spotkałem Mayamy, z którym chodziłem do gimnazjum. Od razu zainteresował się moimi siniakami, a potem powiedział, że nic się nie zmieniłem od tamtego deszczowego dnia, kiedy mnie pocałował.


Drugi z tytułów, Renai Rubi no Tadashii Furikata (tytuł roboczy: Jak odczytać miłość?) zostanie wydany w lipcu br.

„Właśnie taką zapłakaną twarz chciałem zobaczyć”.

W liceum byłem ponurym okularnikiem i stroniłem od ludzi. Wtedy przyczepił się do mnie Natsuo Washizawa, znany również jako „czarny rozdział” w historii mojego życia. Kilka lat później, gdy zaczynałem wszystko od początku, znów się pojawił i wyznał mi miłość. Cóż za wspaniała okazja! Sprawię, że się do mnie przywiąże, a potem rzucę go bez litości!


Dwutomowy Hadakeru Kaibutsu (tytuł roboczy: Potwór obnażony) będzie miał natomiast premierę w sierpniu br.

Shuuna i Hayashida poznali się w pracy. Początkowo łączy ich jedynie seks, lecz z czasem rodzi się między nimi głębsze uczucie. Shuuna jest gotów zaakceptować mroczną przeszłość Hayashidy – nawet to, że mężczyzna stosował przemoc wobec swojego poprzedniego partnera. Ale najbardziej zależy mu na tym, by Kan znowu uśmiechał się promiennie jak na starych fotografiach zdobiących ściany jego sypialni.

Opisy fabuły za stroną wydawnictwa

Komentarze

  • Dodaj komentarz

Brak komentarzy.

  • Dodaj komentarz