Tanuki

Tanuki.pl

Wyszukiwarka

Komikslandia

News

Nowa seria i kinówka Digimon

ursa - 2.08.2021

Podczas „DigiFes 2021” ogłoszono, że franczyza powiększy się o kolejną serię, Digimon Ghost Game, planowaną na październik, oraz film opowiadający o Daisuke Motomiyi i innych postaciach z Digimon Adventure 02. Powracają Tomohisa Taguchi jako reżyser i Akatsuki Yamatoya przy scenariuszu, poprzednio współpracujący przy Digimon Adventure: Last Evolution Kizuna.


Komentarze

 • Dodaj komentarz
 • Avatar odpowiedzi: 2
  Ryuki 2.08.2021 23:36
  HEHE… moja decyzja co do przeczekania kolejnego dojenia Adventure była bardzo pomyślna^^ Cóż w skrócie nie mogę się już doczekać października. Wreszcie coś nowego po latach gęby Taichiego na wszystkim^^

  Ogólnie podoba mi się wygląd postaci i nowych Digimonów( szkoda, że nie wrzuciliście plakatu serii ). Nowa seria bardzo przynosi mi na myśl Tamers z powodu tego jak główny bohater Hiro wygląda( kaptur bluzy wyciągnięty na kurtkę od razu przypomniał mi odcinek 41 [link] ) jak i z spokojniejszej niż normalnie jego pozy. Do tego postacie podobnie do Tamers również mają dość stonowany design. Fani co ciekawe nawet przypuszczają, że za nim może stać mangaka od V­‑Tamer ale sama tego pewna nie jestem. Do zaskakujących powiązań z trzecią serią również doszedł atrybut głównego Digimona, Gammamon jest tak samo jak Guilmon wirusem^^ Cóż może przemawia tutaj przeze mnie duża nadzieja i zaślepienie Tamers :D ale z drugiej strony jest dwudziestolecie serii i Bandai/Toei ją dośc promują. No nic obecnie najważniejszym pytaniem jest kto będzie za Ghost Game stać, anime Digimonów żyje i umiera poprzez autorów. Klimat serii, jej główne watki, prowadzenie fabuły i nawet gatunki zależą od głównego dyrektora^^ Tak więc wszystko się może zdarzyć. Chociaż obecnie nawet słaba seria jest dla mnie lepsza od kolejnego wpychania wszędzie Adventure. Drugim pytaniem jest to jaki będzie system ewolucji, seria jest oparta na Vital Bracelet więc w jakiś sposób może użyte będą alternatywne ewolucje związane z aktywnością… albo znowu wymyślą coś nowego.

  Co do filmu… wisi mi :D Nie lubię jakoś wyjątkowo 02 i choć nie mam takich na nią reakcji jak na prequel i jej status całkowitego zasłonięcia przez pierwszą serię jest uroczo smutny jednak nie zmienia to faktu, że to była dla mnie najsłabsza cześć z 5 jakich widziałam. Do tego jeśli to idzie po Tri i Kizunie to nie zamierzam ich specjalnie dla filmu oglądać.
  Odpowiedz
 • Dodaj komentarz