Tanuki

Tanuki.pl

Wyszukiwarka

Otaku.pl

News

Anime sezonu - wiosna 2021

Avellana - 3.07.2021

Przed nami sezon letni, nadszedł więc czas, aby podsumować sezon wiosenny! Tym razem wybór trójki faworytów może okazać się niełatwy…

Zapraszamy do głosowania – ankieta będzie otwarta przez plus minus tydzień (z poprawką na to, kiedy będę miała czas ją zamknąć i opracować wyniki).

>>TU JEST ANKIETA<<

Komentarze

 • Dodaj komentarz
 • Avatar odpowiedzi: 7
  Serene 7.07.2021 22:35
  Anime sezonu - wiosna 2021
  Oddaję głos na:

  86 Eighty Six – najlepiej wyreżyserowany tytuł sezonu, który wywołał u mnie największe emocje.

  Odd Taxi – cóż, niemalże genialna bajka, jedna z najlepszych jakie oglądałam od dawna. Na pewno będę do niej wracać.

  Shadows House – czarny koń sezonu. Nie miałam co do niego zbyt wysokich wymagań, a okazał się być naprawdę wciągającą i klimatyczną serią, która zasługuje na uwagę.

  A jeszcze takie honorable mention – 1 cour Fumetsu no Anata e. Myślałam, że seria zdobędzie większy rozgłos z uwagi na bycie adaptacją mangi autorki Koe no Katachi, ale jednak mam wrażenie, że zostaje trochę w cieniu innych bardziej popularnych tytułów sezonu (takich jak overrated Vivy czy finał Fruby). Szkoda, bo Jest to bardzo dobra bajka i głupio byłoby mi o tym nie wspomnieć.
  Odpowiedz
 • Avatar
  bedlamite 5.07.2021 09:09
  Dobry sezon. Nawet bardzo. Ale król jest tylko jeden i jeździ taksówką.
  Odpowiedz
 • Avatar
  MrParumiV18 5.07.2021 01:19
  Anime sezonu - wiosna 2021
  Bardzo mało widziałem serii z tego sezonu. Ogólnie to coraz mniej oglądam, co jest dla mnie straszne, bo nie chcę tego, ale jakoś tak wychodzi. :D Tak czy siak, ominęły mnie na ten moment takie bóstwa jak chociażby Odd Taxi, więc mam wytłumaczenie. xD Ale tak to na tą chwilę głosuję tylko na finał Furuby (piękne i emocjonalne zamknięcie historii), gdyż praktycznie wszyscy tutaj tego nie lubią, dlatego też i tak nie wygra. Doceniam 86, resztę może kiedyś nadrobię.
  Odpowiedz
 • Avatar
  Łowca czarownic 4.07.2021 21:45
  Zagłosowane na to co oglądałem i było godne. Części nie widziałem ale skoro nie zachęciły do tej pory to na głos nie zasługują.
  Odpowiedz
 • Avatar
  quantum2000 4.07.2021 19:05
  Odd Taxi (wiadomo), Jouran (za klimat i kolory) i Mashiro no Oto, bardziej za tematykę i z nadzieją na drugą, lepszą serię niż za jakość pierwszej. Blisko był Slime. Mam jeszcze tydzień, może Azusa zastąpi Setsu.
  Trochę od drugiej strony – Sentouin, Hakenshimasu: seria skończyła się dwa tyg. temu a ja już zapomniałem, że to oglądalem…
  Odpowiedz
 • Avatar
  Zomomo 4.07.2021 08:01
  Największym odkryciem sezonu było dla mnie Super Cub. Osobiście nie znoszę badziewia, co zamula na publicznych drogach 30km/h, więc myślałem, że się od tej serii automatycznie odbiję :) Tymczasem okazała się doskonała graficznie i muzycznie, a nostalgiczny klimat przykuwał do fotela. Teraz sam bym chyba kupił Super Cuba, gdybym miał go gdzie trzymać :)
  Odpowiedz
 • Avatar
  Saber 4.07.2021 00:27
  Głos na Dynazenona, Shadows House i Slime.
  Odpowiedz
 • Avatar
  ZSRRKnight 3.07.2021 22:23
  Sezon wiosenny upłynął mi pod znakiem litery „S”...
  SSSS.Dynazenon, Slime Taoshite 300­‑nen Shiranai Uchi ni Level Max ni Nattemashita. W takiej konkretnie kolejności. Super Cub mogło być drugie, ale trochę rozczarowało mnie końcówką, co nie zmienia faktu, że jest to świetne anime obyczajowe. A Dynazenon i Slime Taoshite to klasa sama w sobie, oczywiście w ramach swoich gatunków.
  Odpowiedz
 • Avatar odpowiedzi: 1
  Ancietejka 3.07.2021 20:00
  W przeciwieństwie do poprzedniego sezonu nie miałam najmniejszych trudności z wyborem: Odd Taxi, Bakuten!! i Fumetsu no Anata e, ze szczególnym naciskiem na pierwszy tytuł. Niech społeczność tanukowa nie zawiedzie…
  Odpowiedz
 • Avatar
  Nikodemsky 3.07.2021 19:37
  Jeśli oglądałbym, to pewnie byłyby skutery, odd taxi i fumetsu ale tak Godzilla, Zenon i 86.

  Ogólnie dobry był sezon.
  Odpowiedz
 • Dodaj komentarz