Tanuki

Tanuki.pl

Wyszukiwarka

Studio JG

News

Teaser i ekipa produkcyjna Chainsaw Man

ukloim - 27.06.2021

W trakcie wydarzenia uświetniającego dziesiątą rocznicę istnienia studia Mappa ujawniono ekipę produkcyjną oraz pokazano pierwszy teaser adaptacji Chainsaw Mana. Tu jednak warto zaznaczyć, że wszystkie sceny w nim zaprezentowane stworzone zostały specjalnie na jego potrzeby.

Nad całością prac czuwa Masato Nakasono (reżyser odcinków w SSSS.Gridman, Boogiepop wa Warawanai), a pod jego czujnym okiem reżyseruje Ryuu Nakayama (reżyser odcinków w Jujutsu Kaisen, reżyser scen akcji w Sword Art Online: Ordinal Scale). Postaci projektuje Kazutaka Sugiyama (Mushoku Tensei ~Isekai Ittara Honki Dasu~), za dizajny potworów odpowiada z kolei Kiyotaka Oshiyama (reżyser Flip Flappers: Fantazja vs. świat, projekty cyborgów w Deca­‑Dence). Sceny akcji nadzorować będzie Tatsuya Yoshihara (reżyser Black Clover). Scenariusz pisze Hiroshi Seko (Mob Psycho 100, Zankyou no Terror), muzykę komponuje Kensuke Ushio (Devilman: Crybaby, Ping Pong), a dyrekcją artystyczną zajmuje się Yuusuke Takeda (Vinland Saga, Great Pretender).

Komentarze

 • Dodaj komentarz
 • Avatar odpowiedzi: 2
  MrParumiV18 29.06.2021 20:33
  Teaser i ekipa produkcyjna Chainsaw Man
  No trailer sztosowy, tylko tak jak już pisałem i jak zauważył Nick poniżej. Nie przywiązuję dużej wagi do trailera od Mappy, to może wyglądać totalnie inaczej finalnie. Fajnie, że dobry zespół produkcyjny, ale w moim przypadku nic to nie zmienia. Zniszczyli mi tytanów, więc mam do nich osobisty uraz i nawet się z tym nie będę krył – chyba też nie muszę. xD Z racji tego, że podoba mi się klimat mangi i zamierzam ją kupować, to liczę na to podobny wykon co w Jujutsu. Tyle.
  Odpowiedz
 • Avatar odpowiedzi: 1
  Nick Zapomniał Hasła 28.06.2021 04:58
  Mocna ekipa została zatrudniona przez fabrykę.
  Nakayama jako reżyser, Oshiyama jako projektant demonów, a Yoshihara, reżyser Black Clovera jako reżyser akcji. Na sto procent bedzie to wyglądać ekstra, plus dzięki kontaktom Yoshihary, większość animatorów akcji z Black Clovera prawdopodobnie tu się pojawi.

  POZA TYM! Aby nie było – ten trailer jest preanimowany. To znaczy, że animacja została stworzona na potrzeby trailera. Seria może wyglądać lepiej lub gorzej (Napisałem to, ponieważ wiele ludzi już ryczy, ze tak wyglądać bedzie cały Chainsaw, podobna sytuacja była przecież przy Tytanach)
  Odpowiedz
 • Avatar
  blob 28.06.2021 00:16
  Przyznaję, nie interesowałem się tym, wiem jedynie że jest bardzo popularne.

  Zapowiada się kolejna dobra seria, na poziomie Jujutsu Kaisen myślę.
  Odpowiedz
 • Dodaj komentarz