Tanuki

Tanuki.pl

Wyszukiwarka

Yatta.pl

News

Anime sezonu - zima 2021

Avellana - 3.04.2021

Zanim rzucimy się głową naprzód w sezon wiosenny, poświęćmy jeszcze chwilę uwagi uciekającemu sezonowi zimowemu! Oto ankieta, która pozwoli ponad wszelką wątpliwość stwierdzić, co tak naprawdę podobało się czytelnikom Tanuki.

Zapraszamy do głosowania – ankieta będzie otwarta przez plus minus tydzień (z poprawką na to, kiedy będę miała czas ją zamknąć i opracować wyniki).

>>TU JEST ANKIETA<<

Komentarze

 • Dodaj komentarz
 • Avatar odpowiedzi: 1
  kot schrödingera 10.04.2021 21:01
  Ankieta
  Back Arrow i niespodziewanie Vlad Love. Numer trzy to zbyt wielu kandydatów, całe szczęście że nie muszę wybierać (bo nie mogę głosować).
  Odpowiedz
 • Avatar
  Serene 9.04.2021 00:01
  To był dobry sezon
  Dla mnie:
  1. Re: Zero – absolutnie nie miało równych w tym sezonie,
  2. SnK – technicznie mogłoby być ciut lepiej, ale fabuła świetnie obroniła się sama,
  3. Yuru Camp 2 – poziom pierwszego sezonu został od początku do końca utrzymany, a może nawet było jeszcze lepiej. Rozrywka znakomita. Naprawdę wyczekiwałam kolejnych odcinków co tydzień.

  Jeszcze jakiś czas temu myślałam, że oddam swój trzeci głos na Wonder Egg Piority, ale nieco dziwne i niesatysfakcjonujące zakończenie (przynajmniej to tymczasowe) mnie od tego odwiodło. Mushoku Tensei mnie bardzo pozytywnie zaskoczyło, ale fanserwis mnie zniesmaczył, więc w ogólnym rozrachunku nie zasługuje to na mój głos. Tak czy inaczej oglądało się te serie całkiem dobrze, tak jak zresztą parę innych w tym sezonie. No ale ostatecznie wygrywają u mnie kontynuacje (mimo że początkowo chciałam zagłosować na którąś z nowych serii). :)
  Odpowiedz
 • Avatar
  MrParumiV18 4.04.2021 12:02
  Anime sezonu - zima 2021
  Dawanie Re Zero i jednocześnie dodawanie pozostałych dwóch pozycji jest strasznie krzywdzące dla tej pierwszej serii, która dla mnie nie miała sobie równych w tym sezonie, a jest to spowodowane wieloma problemami jakie te inne tytuły posiadały przez cały okres trwania emisji. Ostatecznie i trochę wbrew sobie jednak dodaję zdeczka zeszmaconych Tytanów i Cudowne Jajeczko, którego zakończenie nie do końca jest satysfakcjonujące, a wręcz go nie ma.
  Odpowiedz
 • Avatar
  Miroll 4.04.2021 10:46
  Ciekawe czy coś przebije Mushoku Tensei'a :)
  Odpowiedz
 • Avatar
  Rinsey 4.04.2021 01:11
  To był bardzo dobry sezon. Wybór nawet trzech opcji nie jest łatwy. Pewnik to dla mnie Re:Zero, oczywiście SnK, trzecia opcja to ciężki orzech do zgryzienia. Oglądałam na bieżąco Hataraku obie wersje, Ramune, Beastars, Dr. Stone, Mushoku Tensei. Ale raczej jako trzecie będzie Mushoku Tensei.
  Odpowiedz
 • Avatar
  Harashiken 3.04.2021 18:40
  Ekhm… myślę, że robienie ankiety w momencie kiedy nie zakończyły się jeszcze wszystkie serie zimowe jest lekko na wyrost. Nie mówiąc już o obecności w ankiecie tytułów dwusezonowych, które zakończą się dopiero w wiosennym sezonie. Także ja sobie odpuszczę udział w ankiecie.
  Odpowiedz
 • Avatar odpowiedzi: 6
  Ryuki 3.04.2021 12:14
  U mnie nie ma nawet pytania, które anime było dla mnie najlepsze^^ Kemono Jihen. Cud, miód i orzeszki z dwoma drobnymi problemami. Po pierwsze trzy rozdziały pominęli z powodu ilości odcinków i po drugie ugrzecznili a raczej nie powiedzieli wprost historii Yuiego, używali słowa nieczystość zamiast wprost powiedzieć kliknij: ukryte  Jednak nie dziwię się pewnie stacja na taką jazdę przy czternastolatku nie pozwoliła^^ Poza tym cudne anime i mam nadzieję na sezon drugi bo manga jest naprawdę dobra( dostała boost więc jest na to szansa ).

  Oprócz tego zagłosowałam na SK, trzeciej serii z podanych nie oglądałam.
  Odpowiedz
 • Avatar
  Lina 3.04.2021 11:36
  Ciężki wybór
  Jak obejrzę wszystkie zaplanowane wcześniej kontynuacje to może się to trochę zmienić, ale póki co:
  Shingeki no Kyojin
  Non Non Biyori
  Uma Musume Pretty Derby

  Do obejrzenia:
  Horimiya
  Gotoubun no Hanayome
  Yuru Camp
  Re: Zero
  Hataraku Saibou/Hataraku Saibou Black
  Tensei Shittara Slime Datta Ken
  Odpowiedz
 • Avatar
  ZSRRKnight 3.04.2021 11:23
  Przede wszystkim drugi sezon Uma Musume. Na drugim i trzecim miejscu Shingeki no Kyojin Final Season i Wonder Egg Priority
  Odpowiedz
 • Dodaj komentarz