Tanuki

Tanuki.pl

Wyszukiwarka

Yatta.pl

News

Fantasmagoria 2021: anime naszym okiem - spotkanie online

IKa - 6.02.2021

Jak już pewnie wiecie, w tym roku Konwent Fantastyki Fantasmagoria w Gnieźnie się nie odbędzie. Mimo to, jego organizatorzy mają ogromną potrzebę spotkania się z Wami, w takiej czy innej formie. Na przykład online!

Najważniejsza jest tradycja!

Dlatego planują cykl działań w przestrzeni internetowej, a pierwszym z nich będzie dyskusja “Anime naszym okiem”. To dyskusja ze sporą, bo aż pięcioletnią tradycją, więc żal zaprzepaścić ciągłość takiego dobrego panelu, organizowanego na tym konwencie od 2017 roku. Zdecydowano zatem, że zorganizowany zostanie dla Was na Discordzie!

Na czym to polega?

Sprawa jest prosta. Co roku w Japonii pojawia się nawet ponad dwieście serii anime. Z powodzi tytułów trudno czasem wybrać te, po które warto sięgnąć. I tu z pomocą nadchodzą paneliści: Magda “Asbiel” Gronek, Piotr “Thorrek” Dudek oraz Wiktor “howler” Koliński w formie rankingu przedstawią Wam najlepsze zeszłoroczne nowości, kontynuacje czy openingi. Wybiorą też najfajniejszych bohaterów oraz postacie, które najbardziej irytowały. A że przy okazji nie raz się posprzeczają… Będzie tylko ciekawiej!

Gdzie i kiedy?

Dyskusja odbędzie się na Discordzie, serwer Fantastyczne Pogaduchy, dział Głosowe / General już w sobotę, 6 lutego 2021 o 17.00. Panel okraszony zostanie grafikami, a na końcu chętni zaproszeni zostaną do wspólnej dyskusji! Do usłyszenia!

Link do wydarzenia na FB:[link]

Komentarze

  • Dodaj komentarz

Brak komentarzy.

  • Dodaj komentarz