Tanuki

Tanuki.pl

Wyszukiwarka

Forum Kotatsu

News

Show By Rock!! Stars!! - zwiastun

KagamiOneeSama - 3.11.2020

Podczas oficjalnego wydarzenia Mashumairesh!! ONLINE EVENT 'Mashfesu'!! twórcy cyklu anime Show by Rock!! ujawnili, iż w styczniu 2021 roku możemy spodziewać się premiery najnowszej odsłony, pt. Show By Rock!! Stars!!.

Ekipa filmowa odpowiedzialna za poprzednie serie powróci w niezmienionym składzie.

Na ekranie będziemy mogli obejrzeć postaci znane zarówno z początkowych dwóch serii, jak i dalszych części. Wszyscy seiyuu zachowali swoje role.

„Cyan to dziewczę wyjątkowo nieśmiałe, więc chociaż marzy o wstąpieniu do szkolnego klubu muzyki rozrywkowej, nie może się zdobyć nawet na złożenie deklaracji członkowskiej. Gdy jednak po lekcjach gra sobie na smartfonie w ulubioną grę muzyczną, nieoczekiwanie zostanie przeniesiona… do innego świata! W dodatku świata, którym najdosłowniej rządzi muzyka, zaś wszyscy jego mieszkańcy mają zwierzęce ogonki i uszka (w które to i nasza bohaterka zostaje niniejszym magicznie wyposażona). Jednak miasto Midicity to nie tylko mekka dla wszelkiej maści i kategorii zespołów muzycznych – to także miejsce, w którym pojawiają się potwory, polujące oczywiście na czyste serca artystów. Rolą Cyan ma być walka z nimi – oczywiście za pomocą muzyki – a komunikuje jej to różowa gitara w kształcie serduszka, mająca od tej pory stać się jej partnerem, zarówno na scenie, jak i na polu walki.”

fragment recenzji autorstwa Avellany

Komentarze

  • Dodaj komentarz

Brak komentarzy.

  • Dodaj komentarz