Tanuki

Tanuki.pl

Wyszukiwarka

Forum Kotatsu

News

Blue! Blue! Blue! - majowa nowość i listopadowa niespodzianka od Dango

moshi_moshi - 18.10.2020

Jakiś czas temu wydawnictwo Dango ogłosiło kolejną nowość, przeznaczoną dla wszystkich miłośników shounen­‑ai i yaoi. Tym razem jest to jednotomowe Blue! Blue! Blue!, autorstwa Amamiyi.

„Pierwszy raz spotykam kogoś takiego jak Honjo”.
Wychowany przez dwie starsze siostry Kippei Takiya na okres wakacji zatrudnia się w tradycyjnym japońskim hotelu – ryokanie – gdzie nie będzie tylko pracować, ale również mieszkać. Trafia tam pod skrzydła ostrego i stanowczego Masumiego Honjo, który dla Kippeia stanowi uosobienie prawdziwej „dorosłości”. W międzyczasie Kippei doznaje zawodu miłosnego, jednak nie przeszkadza mu to zainteresować się starszym opiekunem, jednak Honjo odrzuca jego zaloty, zasłaniając się dziecinnością chłopaka…

(opis fabuły ze strony wydawcy)

Komiks zostanie wydany w maju 2021 roku i będzie kosztował 23,90 zł. Póki co, wiadomo jeszcze tylko, że będzie on liczył ok. 190 stron. W sklepie wydawnictwa ruszyła już przedsprzedaż.


Dla niecierpliwych wydawnictwo przygotowało niespodziankę – już 12 listopada na sklepowe półki trafi jednotomowa opowieść o uwielbiających dobrze zjeść chłopakach! Głodni bez ustanku, autorstwa Shiori Hanatsuki zapewne docenią fani lekkich komedii i kulinarnych odkryć. Podobno w tomiku nie zabraknie ciekawych przepisów do wypróbowania!

Akcja kręci się wokół Riku Adachi, członka szkolnego klubu piłkarskiego, jego zdolnego kolegi z klasy Shu Mishimy, a także młodszego od nich i uwielbiającego bawić się w cukiernika Nao Sonady. Żaden z nich nie jest wybitnym kucharzem, ale mimo wszystko próbują stawić czoła łatwiejszym potrawom. Głodni bez ustanku chłopcy pochłaniają więc przygotowane przez siebie dania, świetnie się przy tym bawiąc.

(opis fabuły ze strony wydawcy)

Podobnie jak majowa nowość, listopadowa niespodzianka będzie kosztować 23,90 zł, a w sklepie wydawnictwa można składać już zamówienia.

Komentarze

 • Dodaj komentarz
 • Avatar odpowiedzi: 4
  zombiezerca 18.10.2020 20:47
  ^^
  widzę że dostaniemy kolejne jednotomowe yaoi miło strasznie i nową autorkę yaoi na rynku co jeszcze milej słyszeć i autorka nazywa się Amamiya nie Amimaya
  Odpowiedz
 • Dodaj komentarz