Tanuki

Tanuki.pl

Wyszukiwarka

Zapraszamy na Discord!

News

Links, czyli nowe shounen-ai od wydawnictwa Kotori

moshi_moshi - 18.10.2020

W te szare jesienne popołudnie wydawnictwo Kotori ogłosiło wydanie nowości, która z pewnością ucieszy wszystkich fanów i fanki Given.

Links, bo o nim mowa, to jednotomowe dzieło Natsu Kizu, opowiadające o czterech parach i bardzo różnych, nie zawsze łatwych, obliczach miłości.

Kolekcja opowieści łączących cztery pary „nie do końca kochanków”.

Sekiya x ShibataSekiya, radiowy DJ z problemami komunikacyjnymi, próbuje zdobyć serce niezwykle przyjaznego Shibaty. Trudno mu jednak zrobić użytek ze swojego pięknego głosu, kiedy nie potrafi ubrać swoich uczuć w słowa.

Kameda x OgikawaPoznali się przez bezdomnego kota. Razem piją, jedzą, rozpieszczają zwierzątko… I choć mijają kolejne leniwe dni, przyjemna relacja nie zamienia się w miłość.

Yahiko x Akiha x pewien mężczyznaWłaściciel kawiarni, Akiha, od pewnego czasu spotyka się z Yahiko. Dla Akihy to tylko seks, dla Yahiko – coś znacznie więcej.

Sado x NakajouMimo ciągłych kłótni sprawiają wrażenie dobranej pary. Nakajou z rezygnacją stwierdza, że Sado tak naprawdę nigdy nie będzie należał do niego, lecz chcąc nie chcąc zostaje przy nim.

(opis fabuły ze strony wydawcy)

Manga ukaże się już w grudniu, w tradycyjnej dla wydawnictwa miękkiej okładce ze skrzydełkami, w formacie 130*182 mm. Cena okładkowa to 24,90 zł. Za przekład odpowiedzialna będzie Anna Piechowiak. Komiks można zamówić w przedsprzedaży w sklepie wydawnictwa Kotori.

Komentarze

 • Dodaj komentarz
 • Avatar
  zombiezerca 18.10.2020 20:17
  noice
  na pewno zostanie kupione zwłaszcza że to jednotomówka bo strasznie się boję kupować rzeczy jeszcze kontynuowanych przez pewne wydawnictwo (Ringo Ame) któremu nie udało się wydać pewnego dwutomowego tytułu (Lucky Numer 13) do końca.
  Odpowiedz
 • Dodaj komentarz