Tanuki

Tanuki.pl

Wyszukiwarka

Otaku.pl

News

Anime sezonu - lato 2020

Avellana - 11.10.2020

Nieco spóźniona, ale szczera – ankieta z seriami sezonu letniego! Zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią została ona uzupełniona nie tylko o serie przesunięte w całości z wiosny, ale także o serie, które na wiosnę zdążyły wyemitować 2­‑3 odcinki, po czym z powodów wiadomych miały dłuższą przerwę i powróciły w sezonie letnim.

Zapraszamy do głosowania – ankieta będzie otwarta przez plus minus tydzień (z poprawką na to, kiedy będę miała czas ją zamknąć i opracować wyniki).

>>TU JEST ANKIETA<<

Komentarze

 • Dodaj komentarz
 • Avatar
  Saber 12.10.2020 07:11
  Głos na decadance.
  Odpowiedz
 • Avatar
  blob 11.10.2020 20:30
  Jak nie wygra pewna seria (mimo że na razie pół sezonu) to będę bardzo zdziwiony…
  Odpowiedz
 • Avatar
  Ancietejka 11.10.2020 20:01
  Bida z nędzą. Gdyby nie to, że przeszło Appare Ranman! i gdyby nie Strażacy, nie miałabym na co głosować, a średnim Deca­‑Dence i Yahari nie zamierzam dawać głosu.
  Odpowiedz
 • Avatar
  skrytyfankamena 11.10.2020 19:42
  Bieda sezon. Moje top3.

  1. Uzuś. Bo faworyzuję nowe serie, a ta była wyjątkowo zabawna. Czekam na drugi sezon.
  2. Enen. Drugi sezon nie odpuszcza prawie od samego początku. Przerosło to nawet moje oczekiwania.
  3. Oregairu. W końcu doczekałem się finału tej opowieści. Nie wszystko tu było tak dobre jakbym chciał, ale to nadal Oregairu i deklasuje większość nowych serii nawet bez większego wysiłku.

  Strasznie mnie boli brak dobrych nowych serii. Było ich malutko i większość to średniaki. Kanojo Okarishimasu mnie zawiodło, ale liczę, że drugi sezon będzie dużo lepszy.

  Latom.
  Odpowiedz
 • Avatar odpowiedzi: 1
  Lina 11.10.2020 19:39
  Gdyby były te które kończyły swoją emisję w lecie to wybór byłby prosty (Railgun), a tak to autentycznie nie ma na co zagłosować.
  Na 2 obejrzane z nudów odcinki 3 sezonu Yahari czy na 2 minuty obejrzane 2 sezonu Re Zero? Strasznie ubogie było to lato. Jesień pod tym względem już jest lepsza ze względu na kolejne odsłony Higurashi (pomimo brzydkich projektów postaci) i Strike Witches (pomimo stonowanego, jak dotąd, fanserwisu).
  Czy przez ostatnie dwa lata wyszło jakieś nowe anime (w sensie nie sequel/prequel/remake/...), które było warte uwagi? Jeśli tak to proszę mnie oświecić bądź przypomnieć, bo możliwe, że pamięć mnie zawodzi.
  Odpowiedz
 • Avatar
  ZSRRKnight 11.10.2020 15:27
  Sezon cienki jak drzwi od łazienki, przynajmniej gdy się nie ogląda tych wszystkich kontynuacji… Zagłosowałem na Lapis Re:LIGHTs i Houkago Teibou Nisshi, choć de facto jest to seria wiosenna…
  Odpowiedz
 • Avatar odpowiedzi: 1
  MrParumiV18 11.10.2020 14:22
  Anime sezonu - lato 2020
  Ale, że są tam serie, które dalej trwają to tak serio? Jaki jest sens oceniać połowę sezonu? Mam tutaj na myśli Strażaków. A nawet jakbym chciał oceniać konkretnym łukiem to nawet połowy nie będzie. Tak czy siak, mniejsza. Ja głosuję tylko na wyemitowane już w całości sezony nawet jak coś jest split courem. Głosy padły na Re:Zero, Kucharzy i Oregairu, ponieważ są to jedyne tytuły, które w ogólnym rozrachunku oglądało mi się najprzyjemniej w tym sezonie letnim.
  Odpowiedz
 • Dodaj komentarz