Tanuki

Tanuki.pl

Wyszukiwarka

Komikslandia

News

Maou no Hisho od Wydawnictwa Kotori

IKa - 1.10.2020

Wydawnictwo Kotori w październiku rozpoczyna wydawanie nowej mangi – zabawnej komedii Maou no Hisho (Sekretarka demona) Kamonabe Kamotsu, o ludzkiej sekretarce która próbuje wprowadzić porządek w królestwie demonów. Na razie seria tytuł ten ma jeden tom, jednak autor już pracuje nad kolejnym. Polskie wydanie ukaże się w miękkiej okładce ze skrzydełkami, w cenie 24,90 zł za tom.

W miłującym pokój królestwie rodzi się dziecko z dłonią naznaczoną świętym symbolem. Zgodnie z przepowiedniami jest to bohater, który zgładzi wyzwolonego po setkach lat króla demonów. Nadszedł czas na ostateczne starcie pomiędzy dobrem a złem, które… nie dochodzi do skutku, ponieważ zło zaspało. Brak ambicji, dezorganizacja i ogólna degrengolada w królestwie potworów nie wróżą sukcesu planom przejęcia władzy nad światem. Potrzebny jest ktoś, kto uporządkuje ten rozgardiasz i wprowadzi armię zła w nowy wiek. Pytanie tylko, czy piekielne zastępy są gotowe na zderzenie z korporacyjną rzeczywistością.

Dołącz do nas. Oferujemy:

 • pracę w młodym, demonicznie rozwijającym się zespole
 • cyrograf o pracę
 • opiekę medyczną dla ciebie i twojego pomiotu

opis fabuły i informacje ze strony wydawcy

Komentarze

 • Dodaj komentarz
 • Avatar odpowiedzi: 3
  C.Serafin 2.10.2020 20:24
  Jak dotąd – jednotomowa seria niedoświadczonego mangaki, której pierwszy rozdział ukazał się w 2016 roku. Co gorsza, jest od dłuższego czasu zawieszona, co budzi oczywiste skojarzenie z Ayutą, wydaną przez nieistniejące już Ringo Ame. Kotori to jednak doświadczone wydawnictwo i prowadzące je osoby na pewno dobrze to wszystko przemyślały. Co może oznaczać, że autor planuje powrócić do pracy, albo licencja została zakupiona w pakiecie z innymi, ciekawszymi tytułami.
  Odpowiedz
 • Dodaj komentarz