Tanuki

Tanuki.pl

Wyszukiwarka

Komikslandia

News

Tytuły Yuu Minaduki od Wydawnictwa Dango

IKa - 13.08.2020

Wydawnictwo Dango zafundowało swoim fanom miłą niespodziankę. Najpierw niespodziewanie wydało niezapowiadaną wcześniej jednotomówkę boys love Hinadori wa Shiokaze ni Madoromu Yuu Minaduki, a dzień później zapowiedziało kolejne tytuły tej autorki.

Niespodziewajka czyli Hinadori wa Shiokaze ni Madoromu została wydana pod tytułem Kiedy morska bryza tuli pisklę do snu… i jest już dostępna w sklepiku wydawnictwa za 24,90 zł. Przez cały miesiąc do tomiku będą dodawane dwie pocztówki – z gwiazdkowym holo i miękka.

Yuichi, który w wypadku stracił rodziców i siostrę, razem ze swoim siostrzeńcem przeprowadza się do nadmorskiego miasteczka, gdzie wspólnie zaczynają swoje życie na nowo. Poznają tam rówieśnika Yuichiego – Ryo, który jako właściciel sklepiku z gotowymi obiadami, cieszy się niezwykłą popularnością wśród mieszkańców. Kiedy pewnego dnia Ayumu w wyniku kłótni ucieka z domu, Ryo przywołuje roztrzęsionego Yuichiego do porządku i pomaga im odbudować relację. Dlaczego jednak oczy Ryo przepełnione są taką samotnością?


Kolejną jednotomówką boys love autorstwa Yuu Minaduki jest Sayonara Game (tytuł roboczy to Ostatnia gra). Tomik ukaże się w lutym 2021 roku i będzie kosztował 24,90 zł.

Pierwsze zakochanie jest słodkie nawet dla dorosłych, choć nie zawsze proste. Arimura zatrudnia korepetytora dla swojej nastoletniej siostry – jest nim Yosuke, jego młodszy kolega z licealnego klubu baseballowego. Wkrótce z radością odkrywa, że z pozoru nietowarzyski i małomówny Yosuke od dawna go podziwia, ale co, jeśli za tym niewinnym uczuciem kryje się coś więcej?


Trzeci tytuł Yuu Minaduki to dwutomowa manga Change World (tytuł roboczy: Świat do góry nogami), która jest sequelem do Sayonara Game. Oba tomy wyjdą w cenie 23.90 zł, pierwszy w marcu 2021, a drugi w kwietniu.

Samo „kocham cię” to dla mnie za mało.

Skrywane od dawna uczucie Yosuke do Arimury,starszego kolegi z licealnej drużyny baseballowej, w końcu zostało odwzajemnione… Już mija rok, odkąd zostali parą, ale Yosuke wydaje się, jakby nadal śnił na jawie. Pewnego dnia okazuje się, że Hozumi, znajomy z pracy Yosuke, i Arimura znają się ze studiów. Czy to nieoczekiwane spotkanie dawnych znajomych może przeszkodzić naszej parze na drodze do szczęścia?


Ostatnią z zapowiedzi jest dwutomowe Love Nest, które ukaże się w połowie przyszłego roku (tytuł roboczy: Gniazdo miłości) – w czerwcu tom 1, a w lipcu tom 2, w cenie 24,90 zł.

Nie potrzebuję ich. W głębi mojego serca są rany, które nie chcą się zabliźnić…
Masato Hozumi, poszukując nowego lokum, dostaje od zaprzyjaźnionego właściciela klubu gejowskiego propozycję wynajęcia jego mieszkania. Jakież jest jego zdziwienie, kiedy okazuje się, że nowe cztery ściany będzie dzielił z innym lokatorem, Asahim. Nowy znajomy jest zupełnym przeciwieństwem pedantycznego Hozumiego, co powoduje wiele utarczek pomiędzy nimi. Sprawy nie ułatwia fakt, że z jakiegoś powodu na widok Asahiego Hozumi wraca myślami do swojej dawnej miłości, a Asahi, na nic nie zważając, stara się zbliżyć do zranionego mężczyzny…

Wszystkie mangi autorki można zamówić w Sklepie Dango. Daty premier mogą ulec zmianie.

opisy fabuły i informacje ze strony wydawcy

Komentarze

  • Dodaj komentarz

Brak komentarzy.

  • Dodaj komentarz