Tanuki

Tanuki.pl

Wyszukiwarka

Komikslandia

News

Anime sezonu - wiosna 2020

Avellana - 20.07.2020

A wydawało się, że to takie proste… Po zakończeniu każdego sezonu ankieta pozwalająca wyłonić najlepsze serie, dzięki czemu na koniec roku da się wybrać najlepsze anime 2020. Tymczasem sytuacja zrobiła się nieco skomplikowana. Ostatecznie do ankiety zostały zakwalifikowane serie, które wypuściły do tego momentu co najmniej 5­‑6 odcinków; te, które zawieszono po 2­‑3 (oraz oczywiście przeniesione) postaram się dać w sezonie, w którym będą faktycznie emitowane.

Zapraszamy do głosowania – ankieta będzie otwarta przez plus minus tydzień (z poprawką na to, kiedy będę miała czas ją zamknąć i opracować wyniki).

>>TU JEST ANKIETA<<

Komentarze

 • Dodaj komentarz
 • Avatar
  młoda 23.07.2020 19:38
  Zagłosowałam na Kakushigoto, Honzuki no Gegokujou oraz Fruits Basket. Na każdy odcinek z tych serii czekałam z wypiekami na twarzy, z powodu limitu Kaguya się niestety nie zmieściła.
  Odpowiedz
 • Avatar
  MrPrado30 23.07.2020 18:36
  Mi najbardziej podobało się BNA i Arte ale i tak wygra przereklamowana Kaguya.
  Odpowiedz
 • Avatar odpowiedzi: 1
  skrytyfankamena 22.07.2020 16:33
  Dwie najlepsze serie tego sezonu to zdecydowanie Yesterday wo Utatte i Kami no Tou.
  Odpowiedz
 • Avatar
  Fan anime 21.07.2020 17:26
  Dla mnie Kaguya i Tower of God, który pomimo cięć względem pierwowzoru wypada całkiem nieźle jako oddzielne dzieło. Jako 3 tytuł trochę na siłę Otome Game, które na początku kilka razy mnie rozbawiło, ale 2 połowa była gorsza. Na początku sezonu byłem przekonany, że w moim top 3 wyląduje Yesterday o Utatte ale ten przyspieszony, spłycony koniec i niezrozumiałe decyzje bohaterów sprawiły, że tytuł ten wypadł poza podium.
  Odpowiedz
 • Avatar
  Ryuki 21.07.2020 09:36
  Ja akurat nie miałam tu żadnego problemu, dla mnie zwyczajnie nie było anime czy gdyby wszystko wyszło tak jak planowali czy nie, które by w tamtym sezonie przebiło Tower of God^^ Byłam podekscytowana ekranizacją, dała mi ona wszystko co chciałam więc nie mam na co narzekać, nie jest to też wypadek tego, że niby słaby sezon ten tytuł byłby przeze mnie wysoko oceniany nawet w bardziej miodnym sezonie^^ Jednak przyznaję, że wiedziałam, że tak będzie miesiące przed z powodu mojego lubienia pierwowzoru, zresztą na jesień mam podobną sytuację gdzie bardzo ciężko jakiemukolwiek tytułowi będzie pokonać Jujutsu Kaisen, Mappa musiałaby zawalić sprawę na całego. Przynajmniej ten sezon jest u mnie bardziej eksperymentalny^^ zwłaszcza z powodu pewnego tytułu z epickim plot twistem.
  Odpowiedz
 • Avatar
  Tassadar 21.07.2020 09:06
  Chyba po raz pierwszy w ankiecie powinna być opcja żadna, bo choć kilka serii było niezłych, tak wszystkie, które miałem okazję oglądać nie wyróżniały się szczególnie i w bogatszym sezonie uchodziłyby co najwyżej za przeciętniaki.
  Odpowiedz
 • Avatar
  ZSRRKnight 21.07.2020 08:51
  Zdecydowanie najlepszym anime sezonu jest drugi sezon Kaguyi, ale jeśli chodzi o całkiem nowe serie, to na miano najlepszej bajki zasługuje Kakushigoto.
  Odpowiedz
 • Avatar odpowiedzi: 1
  MrParumiV18 20.07.2020 23:54
  Anime sezonu - wiosna 2020
  Pomimo iż większości nie było mi dane obejrzeć, to bądźmy szczerzy. Kaguya nie ma konkurencji w sezonie wiosennym, szczególnie ze względu na obsuwy popularnych serii.
  Odpowiedz
 • Dodaj komentarz