Tanuki

Tanuki.pl

Wyszukiwarka

Studio JG

News

Grand Blue od Studia JG

IKa - 1.02.2020

Wydawnictwo Studio JG zapowiedziało wydanie komediowej mangi ecchi Grand Blue Kenjiego Inoue i Kimitake Yoshioki. Licząca w tej chwili czternaście tomów seria będzie miała premierę na tegorocznym Pyrkonie, a potem będzie wydawana w cyklu dwumiesięcznym. Cena sklepowa to 24,99 zł.

Iori Kitahara, po latach spędzonych w męskim liceum, nareszcie może rozpocząć życie, o jakim marzył. Przeprowadza się do uroczej nadmorskiej miejscowości, aby rozpocząć studia i cieszyć się swoją nową wolnością w otoczeniu pięknych koleżanek z uczelni. Jako że od teraz ma zamieszkać ze swoim wujkiem, właścicielem sklepu ze sprzętem do nurkowania, beztrosko przekracza próg lokalu. Ku jego przerażeniu już na wejściu wita go zgraja nagrzanych koksów, odzianych jedynie w ociekającą testosteronem pewność siebie. Nie jest to widok, który można łatwo odzobaczyć… Okazuje się bowiem, że sklep ten jest siedzibą studenckiego koła płetwonurków, którego entuzjastyczni członkowie z miejsca chcą wcielić chłopaka w swoje szeregi. Urządzają mu więc radosne i mocno zakrapiane przyjęcie powitalne, a Iori, wbrew początkowym oporom, wkrótce sam szaleje w najlepsze. I tak, na skutek całonocnego chlania i krzywo pojętej życzliwości kolegów, chłopak ląduje na inauguracji roku z kacem tysiąclecia i w stroju, powiedzmy wprost – niegodnym okazji. A to dopiero pierwszy dzień jego nowego, studenckiego życia!

Piękne kobiety, zapierające dech widoki, morze alkoholu, lekka nutka sportu, zdecydowanie za dużo gołych męskich tyłków i mnóstwo fantastycznego humoru – to jest komedia, którą trzeba zobaczyć!

opisy fabuły i informacje ze strony wydawcy

Komentarze

 • Dodaj komentarz
 • Avatar
  MrParumiV18 2.02.2020 15:21
  Grand Blue od Studia JG
  Moja pierwsza reakcja: „o ku… naprawdę?!”
  Ale kupować nie będę. xD Powtarzam zresztą to jak mantrę, ale mam po prostu zbyt wiele tytułów do nadrobienia by dodawać sobie kolejne. Na dodatek już niezła grupka serii się uzbierała do kupowania i czytania jak tylko nadrobię wspomniane zaległości. W ogóle to kiedyś narzekałem, że nie ma fajnych mang u nas i nie ma co kupować, a teraz jest ich za dużo i nie wiadomo za co chwycić. :D
  Odpowiedz
 • Avatar
  Yuki69 1.02.2020 21:26
  Cena
  Będzie kosztować 24,99
  Odpowiedz
 • Dodaj komentarz