Tanuki

Tanuki.pl

Wyszukiwarka

Komikslandia

News

Gekkan Shoujo Nozaki-kun od Waneko

IKa - 13.11.2019

Wydawnictwo Waneko zapowiedziało wydanie mangi Gekkan Shoujo Nozaki­‑kun autorstwa Izumi Tsubaki. Przypomnę, że na jej podstawie powstało bardzo ciepło przyjęte anime pod tym samym tytułem.

Pierwszy z jedenastu tomów, nadal wydawanej w Japonii mangi, ukaże się pod koniec lutego 2020 roku w formacie powiększonym w cenie 22,99 zł.

Nozaki Umetarou to przystojny, dobrze zbudowany, opanowany i małomówny chłopak. Nic więc dziwnego, że Sakura Chiyo jest w nim zakochana i w końcu postanawia wyznać mu swoje uczucia.

Niestety, nie wszystko idzie po myśli dziewczyny – poddenerwowana, zamiast przyznać mu, że żywi do niego uczucia, oznajmia mu, że… jest jego fanką! W odpowiedzi Nozaki daje jej autograf i zaprasza do swojego domu.

Okazuje się, że chłopak jest mangaką tworzącym mangi dla dziewcząt, który postanawia wykorzystać zdolności plastyczne Sakury i oferuje jej pozycję swojej asystentki.

Przed Wami zwariowana komedia o miłości i mandze!

opis pochodzi ze strony wydawcy

Komentarze

 • Dodaj komentarz
 • Avatar
  RzeszOwsianka 15.11.2019 19:50
  O tak – czekałam na to, chociaż spodziewałam się że Studio JG to wyda – bardziej pasuje do ich katalogu.
  Pewniak na mojej półce :-D
  Odpowiedz
 • Avatar
  Marta001 14.11.2019 08:51
  Wspaniała wiadomość <3
  Bardzo, bardzo chcę! :D
  Na pewno przeczytam, chociaż za yonkomą nie przepadam – jednakże w tym przypadku czuję, że się zakocham nawet i w tym formacie! Super, że Waneko wybrało właśnie ten tytuł. Uśmiech gwarantowany!
  Nie mówiąc już o tym, że anime obejrzałam już chyba trzy razy i za każdym razem śmiałam się równie głośno.
  Jejkuuu… jakby jeszcze oznajmili drugi sezon!!!
  Odpowiedz
 • Dodaj komentarz