Tanuki

Tanuki.pl

Wyszukiwarka

Otaku.pl

News

Trigun od Wydawnictwa Studio JG

IKa - 27.07.2019

Wydawnictwo Studio JG zapowiedziało wydanie w listopadzie kultowej mangi Trigun

Daleka przyszłość. Ludzkość zamieszkuje pustynną planetę, na której przed ponad stu laty rozbiły się statki kolonizatorów. Większość technologii przepadła, a świat zaczął przypominać postapokaliptyczny Dziki Zachód, w którym roi się od wyjętych spod prawa degeneratów i polujących na nich łowców głów. Żadna nagroda nie może się jednak równać z tą, wyznaczoną za Vasha the Stampede, rewolwerowca znanego również pod pseudonimem Człowiek Tajfun. W rzeczywistości zła sława Vasha jest równie przesadzona, co jego pacyfizm, nakazujący mu troszczyć się nawet o zdrowie ludzi, którzy do niego strzelają. Choć dla wielu jego zasady wydają się śmieszne i naiwne, za jego wyborami stoi ponura przeszłość, która prędzej czy później da o sobie znać..

Tytuł zostanie wydany w dużym formacie B5, w twardej oprawie i edycji zbiorczej 3 w 1. Dodatkowo osoby, które zakupią tom w prenumeracie, oprócz dużego rabatu mogą liczyć na darmową wysyłkę i specjalnie przygotowany dodatek.

(opis fabuły ze strony wydawcy)

Komentarze

 • Dodaj komentarz
 • Avatar odpowiedzi: 1
  RzeszOwsianka 27.07.2019 19:16
  I to mi się podoba. Ciekawe czy wydadzą resztę, bo z opisu na StudioJG podają tylko 1 tom (3in1), a z tego co znalazłam jest 2 + 14 w wersji standardowej..
  Odpowiedz
 • Avatar
  GLASS 27.07.2019 13:24
  Co za miła niespodzianka! Chętnie się zaopatrzę o tego klasyka :D Będzie prezent na urodziny (14 listopada) xD
  Odpowiedz
 • Dodaj komentarz