Tanuki

Tanuki.pl

Wyszukiwarka

Forum Kotatsu

News

Zapowiedź Jibaku Shounen Hanako-kun

ursa - 13.07.2019Anime, będące adaptacją mangi, która liczy już dziesięć wydanych tomików (jedenasty końcem sierpnia, istnieje też cyfrowe wydanie angielskie), planowane jest na 2020 rok. Opis fabuły brzmi następująco:
W Akademii Kamome krąży opowieść o siedmiu szkolnych tajemnicach. Jedną z nich jest Hanako­‑san, ponoć rezydująca w łazience dziewcząt na trzecim piętrze starego budynku szkolnego i spełniająca każde życzenie. Nic dziwnego, że Nene Yashiro, fanka okultystycznych historii, marząca przy tym o romantycznych uniesieniach, wyrusza do nawiedzonej łazienki. Jakież jest jej zaskoczenie, gdy Hanako­‑san okazuje się ... chłopakiem!

W studiu Lerche reżyseruje Masaomi Andou, podczas gdy Yasuhiro Nakanishi czuwa nad scenariuszem. Mayuka Itou, szefowa animatorów w Hakumei to Mikochi, projektuje postaci. Planowane jest 12 odcinków.

Komentarze

  • Dodaj komentarz
  • Avatar odpowiedzi: 2
    I. 13.07.2019 14:06
    Bardzo się cieszę że jeden z moich ulubionych komiksów dostanie anime i jednocześnie mi smutno, że tylko 12 odcinków… Miałam nadzieję na polskie wydanie od Waneko, ale… [link] ;-;
    Odpowiedz
  • Dodaj komentarz