Tanuki

Tanuki.pl

Wyszukiwarka

Komikslandia

News

Informacje o Tsuujou Kougeki ga Zentai Kougeki de Ni-kai Kougeki no Okaa-san wa Suki desu ka?

ursa - 19.05.2019

Jak nietrudno się domyslić po tytule (a raczej po jego długości), planowane na lipiec anime jest adaptacją light novel, którą od stycznia 2017 roku współtworzą Dachima Inaka i ilustrator Pochi Iida (jest też wersja mangowa). Opowiada ona o nastoletnim Masato Oosuki (Haruki Ishiya), który w wyniku rozmaitych zdarzeń (udział w eksperymencie, ciemne sprawki rządu) zostaje uwięziony w świecie gry – a sytuacja ta różni się od setek podobnych historii tym, że razem z nim trafia tam jego matka (Ai Kayano)!

W studiu J.C. Staff reżyseruje Yoshiaki Iwasaki, a Deko Akao zajmuje się kompozycją serii. Youhei Yaegashi projektuje postaci, Keiji Inai pisze muzyję. Ai Kayano jako Mamako Oosuki zaśpiewa ending, a zespół Spira Spica opening. Krótki materiał promocyjny dostępny jest tutaj.

Komentarze

 • Dodaj komentarz
 • Avatar odpowiedzi: 1
  MrParumiV18 26.05.2019 18:52
  Pytanie do autora powyższego News'a
  Czy kwadratowy nawias po słowie „light” w powyższym newsie to zabieg celowy autora? Jestem nieco pedantyczny i ni w ząb nie wiem po co on tam jest, już nie wspominając o tym, że mnie niemiłosiernie irytuje… :D
  Odpowiedz
 • Avatar
  Nikodemsky 19.05.2019 21:54
  Czytałem mangową adaptację i jestem pozytywnie nastawiony. MC jest trochę irytujący(typowy, przewrażliwiony na punkcie swojej matki nastolatek) ale mamuśka jest naprawdę spoko. Milf­‑isekai będzie jednym z lepszych isekajów(przypominam, że mamy ich tym razem aż 5!) w letniej ramówce.
  Odpowiedz
 • Dodaj komentarz