Tanuki

Tanuki.pl

Wyszukiwarka

Dango

News

Genjuu Chousain, Therapy Game i Hentai Elf to Majime Orc - trzy jednotomówki od Waneko

IKa - 17.05.2019

Wydawnictwo Waneko ogłosiło tytuły kolejnych trzech jednotomówek, które ukażą się w tym roku. Wszystkie zostaną wydane w powiększonym formacie z obwolutą.

Pierwszy tytuł to Genjuu Chousain Kouichirou Hoshino i Keishi Ayasato, fantasy z elementami dramatu. Manga zostanie wydana u nas w formacie 2 w 1. Na pólkach sklepowych pojawi się pod koniec sierpnia, będzie kosztowała 31,99 zł.

Na całym świecie istnieją mityczne bestie, które nie mogą być zakwalifikowane do oficjalnego łańcucha pokarmowego. Posiadają one nadprzyrodzone moce i żyją wśród ludzi. Ferry jest jedną z osób zajmujących się badaniem relacji między bestiami a ludźmi. Jest profesjonalną Badaczką mitycznych bestii.

Jej historia zaczyna się kiedy Wiverna atakuje pobliską wieś, a Ferry postanawia zbadać przyczyny jej zachowania.


Drugim tytułem jest Therapy Game Meguru Hinohary, pozycja z gatunku boys love  – która jest serią poboczną do Jednotomówki Waneko – SECRET XXX. Tak jak poprzedni, tytuł ten także zostanie wydany w formacie 2 w 1, w cenie 31,99 zł. Na półkach ma pojawić się we wrześniu.

Po tym jak Shizuma został porzucony przez swoją dziewczynę, topi smutki w alkoholu. Następnego dnia budzi się obok Minato nie pamiętając wspólnie spędzonej nocy. Urażona duma Minato nie pozwala mu zachować rozsądku. Mężczyzna postanawia zemścić się na Shizumie uwodząc go, a następnie porzucając…

Niestety nie wszystko idzie zgodnie z planem. Okazuje się, że niektóre punkty tego planu mają wpływ nie tylko na Shizumę…


Ostatnim z zapowiadanych tytułów jest komedia ecchi o miłości międzygatunkowej, Hentai Elf to Majime Orc, której autor skrywa się pod pseudonimem Yudokuya (Tomokichi). Manga rozgrywająca się w świecie fantasy ukaże się w październiku w cenie 22,99 zł.

Wieść gminna niesie: Orkowie są zdziczali! Biada elfickim dziewkom, które znajdą się w zasięgu ich łap, wzorku czy… ozora!

Po Wielkiej Wojnie, młody Ork poprzysiągł sobie, że będzie wiódł żywot pacyfistyczny i nigdy nie zaatakuje żadnego człowieka czy elfa. Pewnego dnia na swojej drodze spotyka zagubioną, piękną elfkę. Dziewczyna twierdzi, że zgubiła się gdy poszukiwała strasznego zdziczałego Orka w celu…WIADOMYM. Tak rozpoczynają się dni pełne udręki i kruszenia samokontroli pacyfistycznego młodziana.

Czy Ork zdoła oprzeć się dzikim fantazjom upartej elfki działającej pod presją swoich obsesyjnych żądzy?

opisy fabuły ze strony wydawcy

Komentarze

 • Dodaj komentarz
 • Avatar odpowiedzi: 1
  C.Serafin 18.05.2019 12:27
  Genjuu Chousain wypada najciekawiej. Przyjemna kreska klimaty fantasy i główna bohaterka, pełniąca rolę urzędniczki, ekologa i detektywa budzą pozytywne wrażenie. Nie sposób też nie polubić towarzyszącego protagonistce zmiennokształtnego czarnego kocura we fraku. Być może warto będzie dać tej mandze szansę, o ile fabuła będzie prezentować jakikolwiek poziom.

  Yaoi nie będę komentował, bo to nie dla mnie, ale opowieść o zboczonej elfce chyba przeglądałem. Ot, typowe ecchi, w którym to główny bohater­‑prawiczek broni się przed molestowaniem przez dziewczynę. Jedyne różnice to fakt, że protagonista ma posturę kulturysty i zieloną skórę, a jego uwodzicielka – spiczaste uszy i burzę hormonów zamiast mózgu. No i nigdzie nie widać żadnego japońskiego liceum, więc odpada obecność klubów szkolnych i typowych dekoracji w postaci korytarzy i dachu, na jakim można zjeść wspólnie bento. Fani takich tematów powinni raczej przeczytać kolejny tom Monster Musume.
  Odpowiedz
 • Avatar odpowiedzi: 2
  ZSRRKnight 17.05.2019 23:18
  Dobra, to kiedy wydadzą To Love­‑Ru Darkness?
  Odpowiedz
 • Dodaj komentarz