Tanuki

Tanuki.pl

Wyszukiwarka

Otaku.pl

News

Adaptacja Uchi no Musume no Tame Naraba, Ore wa Moshikashitara Maou mo Taoseru Kamoshirenai

KagamiOneeSama - 20.02.2019

Mimo drobnych grzeszków młodości Dale jest poukładanym i bardzo utalentowanym, a także uznanym poszukiwaczem przygód. Nie wie jednak, że z pozoru niewinna wyprawa do lasu zmieni jego życie na zawsze. A to za sprawą Latiny – małej diabliczki, na skraju wyczerpania, którą Dale znajduje po drodze. Nie potrafiąc przejść obok niej obojętnie – zabiera ją do domu i otacza ojcowską opieką.

Latina, mimo swojego diabelskiego pochodzenia, zaskarbia sobie uwielbienie Dale'a oraz baru „Tańczący Tygrys” swoim nieodpartym urokiem i dwoma kucykami, które sprytnie ukrywają jej rogi. Co jednak stoi za porzuceniem dziewczynki w lesie i dlaczego ma na sobie znamię kryminalisty?

Na te, i inne, pytania znajdziecie odpowiedź w nowej serii od Genco, będącej adaptacją light novel autorstwa CHIROLU, pt. Uchi no Musume no Tame Naraba, Ore wa Moshikashitara Maou mo Taoseru Kamoshirenai.

Zdaję sobie sprawę, że nie ma tu co liczyć na drugie Usagi Drop, mam tylko nadzieję, że to anime nie „zboczy” w niewłaściwą stronę.

W dwie główne postaci wcielą się Kanon Takao jako Latina oraz Nobuhiko Okamoto jako Dale.

Light novel zadebiutowała na łamach Shousetsuka ni Narou! w 2014 roku i jak do tej pory doczekała się siedmiu tomików. Od lipca 2015 roku tytuł jest przerysowywany na karty mangi i liczy już cztery pełne tomiki.

Komentarze

  • Dodaj komentarz
  • Avatar
    Rhapsody 19.04.2019 22:57
    Mam nadzieję, że nie będzie to dramat z porwaniami,zbyt dużą dawną przemocy itp…
    Odpowiedz
  • Dodaj komentarz