Tanuki

Tanuki.pl

Wyszukiwarka

Forum Kotatsu

News

Koe no Katachi - nowa zapowiedź Kotori

Avellana - 2.01.2017

Z małym poślizgiem noworocznym informujemy, że wydawnictwo Kotori zdecydowało się poszerzyć swoją ofertę gatunkową o mangę shounen. Nie jest to jednak kolejna na rynku przygodówka, ale dramat obyczajowy – Koe no Katachi, stworzone przez Yoshitoki Ooimę.

Shoya Ishida nade wszystko ceni przygody i dobrą zabawę. Jest energiczny i wszędzie go pełno. Kiedy więc w klasie pojawia się nowa koleżanka – niesłysząca Shoko Nishimiya – która już od pierwszych dni działa mu na nerwy nieprzystosowaniem i ślamazarnością, Shoya okazuje jej swoją niechęć. Nie tylko sam zaczyna uprzykrzać Nishimiyi życie, ale też zachęca do tego resztę klasy. Pewnego dnia posuwa się jednak za daleko, w efekcie czego dziewczyna zmienia szkołę, on zaś staje się obiektem przemocy i traci przyjaciół.

Mija sześć lat. W tym czasie Shoya wielokrotnie zastanawiał się nad swoim karygodnym zachowaniem w stosunku do głuchej koleżanki. Czy będzie potrafił spojrzeć jej prosto w oczy, kiedy los ponownie skrzyżuje ich ścieżki?

opis pochodzi ze strony wydawcy.

Polski tytuł tej siedmiotomowej, zakończonej już mangi, ma brzmieć Kształt twojego głosu. Premierę pierwszego tomu zapowiedziano na koniec kwietnia 2017 roku, kolejne mają się ukazywać w trybie dwumiesięcznym.

Komentarze

 • Dodaj komentarz
 • Avatar
  GLASS 7.01.2017 19:19
  Co za wiadomość. Miałam dużą nadzieję, że wydadzą ten tytuł w Polsce. Świetna historia, naprawdę poruszająca! Jedna z moich ulubionych mang :)
  Odpowiedz
 • Avatar odpowiedzi: 1
  Ruka 3.01.2017 22:06
  Widziałam trailer i wygląda interesująco
  Odpowiedz
 • Avatar odpowiedzi: 3
  Rulu 2.01.2017 17:49
  No całkiem nieźle to wygląda :). A tak wgl to czy to już nie druga historia od Kotori z niesłyszącym bohaterem? : )
  Odpowiedz
 • Dodaj komentarz