Tanuki

Tanuki.pl

Wyszukiwarka

Studio JG

News

Drugi sezon One-Punch Mana

ukloim - 25.09.2016

Podczas One­‑Punch Man Fall Festival ekipa produkcyjna odpowiedzialna za animowaną adaptację One­‑Punch Mana ogłosiła, że powstanie drugi sezon anime. Więcej informacji na razie jednak nie ujawniono. Zapowiedziano również grę na smartfony, która swoją premierę będzie miała w 2017 roku.

Życie Saitamy nie należy do szczególnie interesujących. Niby co chwilę walczy z potworami, demonami i cholera wie, czym tam jeszcze, ale w sumie co z tego? Każdy inny bohater na widok takich przeciwników zacząłby się denerwować bądź ekscytować myślą o pełnej rozmachu bitwie, jaka będzie miała miejsce. Problem Saitamy polega jednak na tym, że niezależnie od tego, z jak potężnym adwersarzem ma okazję walczyć, efekt jest zawsze ten sam – śmierć przeciwnika po dosłownie jednym ciosie. I jak tu nie poddać się rezygnacji?

Fragment recenzji autorstwa Altramertesa.

Komentarze

 • Dodaj komentarz
 • Avatar
  Altramertes 26.09.2016 00:56
  Yay!
  Odpowiedz
 • Avatar
  MrParumiV18 26.09.2016 00:22
  Drugi sezon anime One Punch Man zapowiedziany
  Co widzę komentarze w internetach na temat news'a o drugim sezonie anime OPM to praktycznie same pozytywne, że jaki to nie był zajebisty pierwszy sezon i świetnie, że w końcu madhouse odchodzi od swojej reguły, tworząc w końcu jakąś kontynuacje (co do tego to sam nic nie wiem, takie rzeczy wypisują, więc można powiedzieć, że ich w pewnym sensie cytuję, ale mniejsza). Dla mnie informacja jak każda inna, szanuję gust innych, jak się cieszą to ja razem z nimi, ale osobiście podchodzę na chłodno do kontynuacji. Oczywiście na pewno obejrzę, bo pierwszy sezon zły nie był, dobre anime jakich wiele, ale manga według mnie i tak lepsza i lepiej ukazuje humor, więc ja jako osoba, która jest pomiędzy fandomem, a przeciwnikami tej serii, pozostanę przy mandze, a anime uznam za jako miły dodatek do zabicia czasu. :)
  Odpowiedz
 • Avatar
  Ted 25.09.2016 23:53
  Czyli dostanie kolejny medal w kategorii „przeciętniak roku”.
  Odpowiedz
 • Avatar
  blob 25.09.2016 23:17
  Super, to anime naprawdę fajnie się oglądało. Jedynie zastanawia mnie co będzie fabuła serii bo z tego co wiem akurat w mandze do której od czasu do czasu zaglądam jest jakiś turniej sztuk walki… wolałbym co innego, wielkie dinozaury, królów oceanów itd ;P
  Odpowiedz
 • Avatar
  C-BooL 25.09.2016 21:50
  jakiegos imperetora galaktyki na koniec rozwalil to na koniec drugiego sezonu zatlucze pewnie jakiegos „Daimaō” :D:D:D
  Odpowiedz
 • Avatar
  GLASS 25.09.2016 21:36
  ffffFUCK YEAH!
  Odpowiedz
 • Avatar
  Klemens 25.09.2016 21:17
  PoPoPoPogChaaaaaaaaaaaamp!
  Odpowiedz
 • Avatar
  moshi_moshi 25.09.2016 20:39
  TAK! Oby jak najszybciej. :)
  Odpowiedz
 • Dodaj komentarz