Tanuki

Tanuki.pl

Wyszukiwarka

Dango

News

Zwiastun serii telewizyjnej Pokémon Sun & Moon

ukloim - 15.09.2016

Jako że poprzednia seria opowiadająca o kieszonkowych potworach zbliża się ku końcowi, tradycyjnie już doczekamy się kontynuacji, której tytuł brzmieć będzie Pokémon Sun & Moon. Tym razem Ash wraz z Pikachu zawita do tropikalnego regionu Alola, gdzie uczęszczać będzie do szkoły i nauczy się między innymi korzystania z nowych ruchów zwanych Z­‑Move. Premiera zapowiedziana została na listopad tego roku – w tym samym miesiącu zadebiutują również gry o tym samym tytule, które powstają, aby uczcić dwudziestolecie istnienia serii.

Komentarze

 • Dodaj komentarz
 • Avatar
  Merry Nightmare 21.09.2016 17:21
  Pokemon Shippuuden Super potwierdzone. :D
  Odpowiedz
 • Avatar odpowiedzi: 4
  Jokobo 16.09.2016 11:27
  Mieliśmy słabe BW, potem bardzo dobre XY, a teraz gorsze od BW Sun&Moon… a już myślałem, że Pokemony powróciły na właściwe tory i po XY nie są w stanie tego zepsuć. Powinienem już sobie wbić to do głowy, że jakość sezonów Pokemonów to istna cosinusoida.
  W ogóle nie widzę tego szkolnego klimatu. Wielka szkoda, bo sam region jest bardzo sympatyczny, ale osadzenie Satoshiego w ławce to bardzo zły pomysł…
  Odpowiedz
 • Avatar
  Koogie 16.09.2016 09:33
  Wyjątkowo na czas Sun and Moon skuszę się na anime.
  Główny powód to oczywiście gra, która z wypuszczonych na ten moment informacji zapowiada się na wszystko to co zawsze chciałem od tej serii… wydaje mi się, że bardzo łatwo mi się będzie zanurzyć w tym regionie i cieszyć z gameplay­‑u jednocześnie. I’m excited, that’s for sure, a nie czułem tego względem pokemonów od… wielu lat.
  W każdym razie, seria wydaje się trochę bardziej dziecinna, lecz ta morda pikaczu z plakatów jak próbuje robić ten Z­‑move. Jakoś tak przekonuje mnie to wszystko, że mimo zmian będzie to po prostu dobra zabawa. Ciekawy będzie powrót do tej serii po tylu opuszczonych sezonach.
  Odpowiedz
 • Avatar odpowiedzi: 2
  Windir 16.09.2016 09:09
  Cy to nad ustami to dwa (dokładnie DWA) wąsy? :D Dorasta Ash :D
  Odpowiedz
 • Avatar odpowiedzi: 3
  Klemens 16.09.2016 00:34
  Gdzie jest Brock? Gdzie jest Misty? Profesor Oak? Gdzie jest Pidgey czy Gloom ;-;
  Odpowiedz
 • Avatar odpowiedzi: 8
  GLASS 15.09.2016 23:57
  Ash wygląda dość… głupkowato? Ale chyba obejrzę parę odcinków, bo region Alola wygląda do tej pory świetnie :D
  Odpowiedz
 • Dodaj komentarz