Tanuki

Tanuki.pl

Wyszukiwarka

Dango

News

B.A.K.A. 2k12 przesunięta na listopad

Szaman Fetyszy - 12.10.2012

Z przyczyn niezależnych od organizatorów konwent B.A.K.A. 2k12 zostaje przeniesiony na weekend 10­‑11 listopada 2012. Konwent odbędzie się w Specjalnym Ośrodku Szkolno­‑Wychowawczym Nr 11 przy ul. Kamiennej 99 we Wrocławiu – szkoła znana z tegorocznego Polconu oraz innych wcześniejszych konwentów. Przepraszamy serdecznie za wszelkie problemy związane ze zmianą daty!

Jednocześnie wydłużamy czas przesyłania zgłoszeń na Cosplay do 29 października :) Przedłużamy również termin przesyłania zgłoszeń w konkursie AMV do 9.10.2012. Po skonsultowaniu terminu z prowadzącymi atrakcje, ramówka zostanie umieszczona na stronie konwentu. Informujemy również, iż wszystkie miejsca dla wystawców zostały zarezerwowane, a co za tym idzie nie ma możliwości rezerwacji miejsca na stoisko.

Po konwencie zapraszamy serdecznie na obchody święta 11 listopada na Wrocławskim rynku! Wprawdzie pewnie nie będzie tak gorąco jak w Warszawie (płonący wóz TVNu i zamieszki na ulicach), ale race i gaz łzawiący zapewne pozostawią niezapomniane wspomnienia po weekendzie spędzonym we Wrocławiu.

Konwent B.A.K.A. 2k12 – informacja prasowa

Komentarze

  • Dodaj komentarz
  • Dodaj komentarz