Tanuki

Tanuki.pl

Wyszukiwarka

Yatta.pl

News

Powstanie live action Bleach

ukloim - 18.08.2016

W 38. tegorocznym wydaniu magazynu „Weekly Shounen Jump” ogłoszono, że Bleach, manga autorstwa Kubo Tite, otrzyma adaptację live action w 2018 roku. W rolę protagonisty Ichigo Kurosakiego wcieli się Souta Fukushi, natomiast na fotelu reżysera zasiądzie Shinsuke Satou, znany z filmowych adaptacji serii GANTZ. W tym samym numerze opublikowany został również ostatni rozdział komiksu. Bleach w tej formie ukazywał się od 2001 roku.

Ichigo Kurosaki to piętnastoletni uczeń szkoły średniej, którego znakiem rozpoznawczym jest pomarańczowa czupryna oraz skrzętnie ukrywana przed otoczeniem zdolność widzenia i porozumiewania się z duchami. Co prawda nie jest to najbardziej pożądany dar, ale do tej pory nie sprawiał chłopakowi jakichś bardzo poważnych problemów, oczywiście do czasu… Któregoś pięknego wieczoru w i tak średnio uporządkowane życie Ichigo wkracza z hukiem i zupełnie niespodziewanie Rukia Kuchiki, strażniczka śmierci (shinigami). Jej zadaniem jest przywracanie równowagi pomiędzy światem żywych i zmarłych, poprzez oczyszczanie i odsyłanie dusz do Soul Society oraz walkę z hollowami, czyli demonami żywiącymi się ludzkimi duszami. Kiedy właśnie taki stwór atakuje rodzinę bohatera, Rukia staje w ich obronie, ale niestety podczas pojedynku zostaje poważnie ranna. Aby ocalić najbliższych, Kurosaki jest zmuszony przejąć jej moce, dzięki czemu sam zostaje jednym ze strażników. Chcąc nie chcąc, chłopak musi wykonywać obowiązki nowo poznanej koleżanki, przynajmniej do czasu jej wyzdrowienia. Zadanie okazuje się niełatwe, ale na szczęście bohater szybko zyskuje kompanię wiernych przyjaciół, o podobnych do jego zdolnościach, którzy nie zostawią go w potrzebie…

Fragment recenzji autorstwa moshi_moshi.

Komentarze

 • Dodaj komentarz
 • Avatar
  Jackass 19.08.2016 22:47
  A tak bardzo liczyłem na ciąg dalszy anime… Dzięki, żółci…
  Odpowiedz
 • Avatar
  Amarette 19.08.2016 12:41
  I po co to komu? Serio, kto chciałby wersji live tego co już widział w anime zamiast, no nie wiem, kontynuacji tegoż anime? xp jak się delikwent zgłosi, w pierzu go i smole xp (panów producentów nie liczę bo im się na wejściu należy xp ).
  Odpowiedz
 • Avatar odpowiedzi: 1
  Grisznak 19.08.2016 09:52
  Chcą zmieścić cały pierwszy wątek fabularny (20 tomów) w jednym filmie?
  Odpowiedz
 • Avatar
  ShiawaseChan 19.08.2016 02:21
  Już ponad 4 lata, a o anime ani widu, ani słuchu 😕 chyba do starości będziemy czekać 😑
  Odpowiedz
 • Avatar
  C-BooL 18.08.2016 23:27
  zawiodlem sie troche czekalem na kontynuacje anime no ale coz ;/ zobaczymy co im z tego wyjdzie :(
  Odpowiedz
 • Avatar
  GLASS 18.08.2016 22:57
  Każdy się spodziewał nowego sezonu anime. Ale nie, bo Bleach musi rozczarowywać do samego końca xd Takiego liścia w twarz chyba nikt się nie spodziewał..
  Odpowiedz
 • Dodaj komentarz