Tanuki

Tanuki.pl

Wyszukiwarka

Otaku.pl

News

MOKON3 – lokalizacja i garść informacji

Szaman Fetyszy - 21.08.2012

Już tylko tydzień został do Clampowego pożegnania lata z grupą MiOhi. Wrzucamy zatem kilka newsów odnośnie MOKON3: Clamp Festival.

Na wstępie: przedłużyliśmy czas przyjmowania od Was zgłoszeń na European Cosplay Gathering. Tak jak formularz na „zwykły” Cosplay – jest on dostępny do piątku 18.08. Również rezerwacje w systemie SKULD oraz zgłoszenia od Wystawców zostają przedłużone do 21.08 (wtorek). Wtedy też kończy się przyjmowanie zgłoszeń wypożyczanego sprzętu oraz facebookowy konkurs fotograficzny, do którego mocno Was zachęcamy.

Dość długo nie ujawnialiśmy do informacji publicznej miejsca konwentu. Chyba czas się trochę wytłumaczyć ;) Poczyniliśmy takie kroki ze względu na sporo problemów, z jakimi ostatnimi czasy borykają się grupy organizujące konwenty. Wielu organizatorom przeszkodzono skutecznie.

Chcąc oszczędzić nieprzyjemności Panu Dyrektorowi oraz sobie, podjęliśmy już wiele tygodni temu decyzję, że dopiero na tydzień przed konwentem zdradzimy jego miejsce. Jak wiele osób słusznie się domyślało, jest to ten sam budynek, w którym organizowaliśmy poprzednią, grudniową edycję MOKON: Clamp Festival.

Zespół Szkół nr 47
ul. Anieli Krzywoń 3

W tym miejscu mamy niespodziankę dla uczniów tej szkoły. Po okazaniu legitymacji uczniowskiej na akredytacji – przysługuje 50% zniżka na bilet. Jednocześnie informujemy, że ze względu na trwające remonty w Warszawie szczegóły dojazdu podamy po weekendzie, gdy zaplanowane jest zakończenie prac na drogach.

Podobnie jak w poprzedniej edycji, całe drugie piętro szkoły będzie piętrem sleepowym. Nie przewidujemy sleeproomów rezerwowanych, tak jak miało to miejsce podczas innych naszych projektów. Osoby, które mają złe połączenia komunikacyjne z Warszawą, mogą przyjechać już w piątek i zostaną wpuszczone na teren szkoły – warunkiem koniecznym jednak jest opłacona rezerwacja. Konwentowicze ci wpuszczani będą od godziny 22.00.

Tradycyjnie już na naszym warszawskim konwencie będą pyszne ziemniaczki Groole, które spotkaliście m.in. na poprzednim MOKONie oraz Magnificonie eXpo. W tej chwili jest to jedyna firma kateringowa, która potwierdziła z nami współpracę. Usilnie próbujemy zwiększyć ilość form bufetowych, o czym będziemy Was informować na bieżąco na naszej stronie oraz FB.

Ostatnia informacja, przeznaczona głównie dla osób z Krakowa i okolic: istnieje możliwość niepowtarzalnej i na pewno niezapomnianej podróży z nami Mangobusem do Warszawy. Wyjeżdżamy w piątek o 9.15 z Krakowa i wracamy w niedzielę wieczorem.

Wszelkie szczegóły znajdziecie na naszej stronie www.MiOhi.pl oraz FB.

Konwent MOKON3 – informacja prasowa

Komentarze

  • Dodaj komentarz
  • Avatar odpowiedzi: 3
    Blinkk 21.08.2012 15:32
    Impreza masowa bez podawania do publicznej wiadomości formy prawnej odpowiedzialnej za nią instytucji danych osobowych organizatorów? Dziękuję, nie skorzystam.
    Odpowiedz
  • Dodaj komentarz