Tanuki

Tanuki.pl

Wyszukiwarka

Otaku.pl

News

Orange zostanie zekranizowane jako anime

ukloim - 19.02.2016

Orange, popularna manga shoujo autorstwa Ichigo Takano, która doczekała się także polskiej wersji dzięki wydawnictwu Waneko, zostanie zekranizowana jako anime. Seria powstaje w studiach TMS Entertainment oraz Telecom Animation Film. Reżyserować będzie Hiroshi Hamasaki (Steins;Gate, Texhnolyze), scenariuszem zajmie się Yuuko Kakihara (Sakamichi no Apollon), a postaci zaprojektuje Nobuteru Yuuki (Vision of Escaflowne). Premiera w sezonie letnim.

Naho zawsze był skromna, cicha i tchórzliwa. Nawet jeśli było coś, czego pragnęła, nie miała w sobie wystarczająco siły, by po to sięgnąć. Pewnego dnia znajduje list, którego nadawcą jest ona sama z przyszłości. W tym samym czasie do jej klasy dołącza nowy uczeń, Kakeru, który szybko staje się częścią paczki, do której należy i Naho. Czy Naho odważy się stawić czoła przyszłości i zmienić ją? I dlaczego list zdaje się skupiać głównie na osobie Kakeru?

Opis autorstwa Ayanami.

Komentarze

 • Dodaj komentarz
 • Avatar
  Suzumexxx 28.02.2016 12:17
  Przeczytałam mangę i jestem pod wielkim wrażeniem , więc anime na pewno obejrzę!
  Odpowiedz
 • Avatar odpowiedzi: 2
  Lin 20.02.2016 13:49
  Biorąc pod uwagę, że oryginał po pierwsze liczy sobie zaledwie 5 tomów, a po drugie jest już zakończony, wygląda to na materiał idealny do zekranizowania i zamknięcia w jednej serii bez otwartego zakończenia.
  Bardzo mnie cieszy, jak ogólnie potoczyły się losy tej mangi – po tym, jak autorka porzuciła tę historię po 9 rozdziale i przez blisko rok nie było mowy o kontynuacji, nie sądziłam, że coś z tego jeszcze będzie. A tu nie dość, że udało się mangę wznowić, to jeszcze nawet sprawnie i szybko dokończyć. A teraz proszę – animowana adaptacja jako zwieńczenie całości. Świetna wiadomość! :)
  Odpowiedz
 • Avatar odpowiedzi: 1
  Yuki Asakawa 20.02.2016 08:56
  Miałam to czytać, ale jakoś nie było mi po drodze, więc chętnie obejrzę.
  Btw, literówka w newsie: „polskiego wersji”, podczas gdy powinno być „polskiej wersji” lub „polskiego wydania”. :)
  Odpowiedz
 • Avatar
  ursa 20.02.2016 08:07
  super! jest też wersja aktorska, ale ja czekam na anime!
  Odpowiedz
 • Avatar
  manami 20.02.2016 04:20
  aaaaw, czekam~
  Odpowiedz
 • Dodaj komentarz