Tanuki

Tanuki.pl

Wyszukiwarka

Otaku.pl

News

Nowe anime Berserk

ukloim - 22.12.2015

W pierwszym przyszłorocznym numerze magazynu „Young Animal” wydawanego przez Hakusenshę ma zostać ogłoszone nowe anime na podstawie mangi Berserk autorstwa Kentarou Miury. Akcja nowej produkcji ma rozgrywać się w momencie, w którym Guts znany jest już jako czarny szermierz. Żadna poprzednia adaptacja nie przedstawiała tego fragmentu historii.

Dodatkowo do wiadomości podano, że manga znów zostanie wstrzymana, a kolejnego rozdziału należy spodziewać się w okolicach lata. Potem seria będzie ukazywać się nieregularnie.

Komentarze

 • Dodaj komentarz
 • Avatar odpowiedzi: 1
  MrParumiV18 23.12.2015 21:51
  Fajnie, fajnie, ale kiedy zakończenie mangi?!
  Mimo iż do tej pory nie widziałem anime Berserka, za to jestem na bieżąco z mangą wychodzącą w Polsce (na ten moment 6 tomów), to uważam, że ten news jak najbardziej jest pozytywny… chyba… no niby wszystko pięknie, ładnie, ale… tak w ogóle to kiedy Pan Miura zamierza zakończyć ową historię?

  W Japonii jest już bodajże 30+ tomów mangi w ciągu +/- 25 lat i co nóż jest przerywana. Ja jestem wyrozumiały i jeszcze potrafię zrozumieć przestoje w rysowaniu kolejnych rozdziałów, jeżeli powodem tego są jakieś problemy rodzinno­‑zdrowotne, ale jeżeli po ogłoszeniu, że manga Berserk ponownie rusza, dostajemy zaraz kolejną informację, że znowu dostaje przerwę, bo planują wypuścić serię tv to mnie zalewa… Nie lepiej po prostu skupić się w 100% na mandze i ją dalej prowadzić aż o zakończenia, a później wypuścić anime? W ten sposób to ja nie dożyję zakończenia mangi Pana Miury, a zaznaczam, że zaczęła się jak mnie jeszcze nie było na tym globie… xD
  Odpowiedz
 • Avatar
  Nefarius 23.12.2015 16:17
  Wreszcie!
  W końcu ktoś postanowił nie ograniczać się tylko do cukierkowego(w porównaniu do reszty przygód Gutsa) fragmentu przygód Gutsa gdy był członkiem ekipy Jastrzębia. Było by też super gdyby to anime zmotywowało Miurę do tworzenia nowych rozdziałów mangi.
  Odpowiedz
 • Avatar
  bulwa24 23.12.2015 06:44
  Berserka nie oglądałeś, że takie bzdury piszesz?
  Pierwszy odcinek serii tv przedstawia Gutsa jako czarnego szermierza. Znowu przerwa w mandze? Przecież jak tak dalej pójdzie to on tego nie skończy.
  Odpowiedz
 • Avatar
  blob 23.12.2015 01:16
  Koleś [autor] bije już chyba rekordy w powolności wydawania mangi :P Ale nowym anime z uniwersum Berserka nie pogardzę!
  Odpowiedz
 • Avatar odpowiedzi: 3
  C-BooL 23.12.2015 00:44
  mam nadzieje ze poziom dorowna 1 serii anime:D bo mangi niechce mi sie czytac:D
  Odpowiedz
 • Dodaj komentarz