Tanuki

Tanuki.pl

Wyszukiwarka

Komikslandia

News

Animatsuri 2012 - zaproszenie

Szaman Fetyszy - 17.06.2012

Data: Piątek, 13.07.2012, 19:00 – Niedziela, 15.07.2012, 14:00
Strona: konwent.animatsuri.pl
Lokalizacja: Warszawa, XXI Liceum Ogólnokształcące im. Hugona Kołłątaja, ul. Grójecka 93
Liczba miejsc: 1500

Klan Haga z prowincji Shimotsuke stanął na krawędzi zagłady. Zmarł bowiem przywódca rodu oraz jego najstarszy syn. Jedynym spadkobiercą pozostał czteroletni Sakichi w imieniu którego rządzi regent. Sytuacja ta wydaje się wręcz wymarzoną okazją do opanowania ziem osłabionego klanu Haga przez dwa potężne rody – Date oraz Takeda. Jedyną nadzieją na przetrwanie pozostało przyłączenie się do jednego z tych klanów i szukanie w nim wsparcia w tych trudnych czasach. Jednakże opowiedzenie się po którejś ze stron doprowadzi do konfliktu z drugą z nich…

Konflikt okresu Sengoku – klan Date

Wszystkich serdecznie zapraszamy do udziału w naszej konwentowej zabawie „Konflikt okresu Sengoku”. Na Animatsuri będzie na was czekać wiele zadań, które zadecydują o tym, który z klanów rozszerzy swoje wpływy na sporną prowincję. Powyżej mogliście też obejrzeć jeden z wielu przyszykowanych przez nas filmików, które wprowadzą was w klimat i fabułę związaną z tegoroczną konwencją naszej imprezy. Już niedługo ukaże się kolejna inwitka, która będzie prezentować drugą ze stron konfliktu – klan Takeda.

We wspomnianej zabawie może wziąć udział każdy uczestnik konwentu – wystarczą tylko chęci i odrobina wyobraźni! Więcej informacji na ten temat znajdziecie na stronie konwentu w dziale O Sengoku. Pamiętajcie, że to od was zależy, która ze stron wygra w tym konflikcie!

Animatsuri 2012 – zaproszenie

Animatsuri 2012
Konwent Animatsuri – informacja prasowa

Komentarze

  • Dodaj komentarz
  • Dodaj komentarz