Tanuki

Tanuki.pl

Wyszukiwarka

Yatta.pl

News

Ekranizacja mangi Shirowa - Koukaku no Pandora

Slova - 23.11.2015

W serwisie dailymotion dostępny jest zwiastun adaptacji mangi Masamune Shirowa i Koushiego Rikudou (odpowiedzialnych odpowiednio za fabułę i za rysunki) Koukaku no Pandora – Ghost Urn. Koprodukcję studiów Gokumi i AXsiZ wyreżyseruje Munenori Nawa, zaś Tatsuya Takahashi skomponuje scenariusz. Projekty postaci na cele anime opracował Takuya Tani. Kinowa premiera odbędzie się piątego grudnia.

Główna bohaterka Nene, ulepszona cybernetycznie dziewczyna, postanawia przeprowadzić się do cioci mieszkającej w wyspiarskiej metropolii. Tam spotyka Uzala Deliaha, nie narzekającego na niedobór funduszy wynalazcę, który szybko dochodzi do wniosku, że w dobie zagrożenia miasta ze strony terrorystów jedynym sposobem na załagodzenie sytuacji jest pomoc ze strony Nene.

Komentarze

 • Dodaj komentarz
 • Avatar
  Krzych Ayanami 24.11.2015 05:22
  Ojć...
  Przewiduję straszną padakę, którą będzie można nominować do złotych malin… Materiał wyjściowy nie jest nadzwyczajny, a Shirow podpisuje się pod tym chyba wyłącznie za pieniądze – bo żadnej pracy tam nie widziałem. Fabuła­‑chan zaś chyba znowu wylądowała w ciemnym i wilgotnym lochu…
  Odpowiedz
 • Dodaj komentarz